Bez tytułu
for. PxHere
Malwina Kossela - 15 Marca 2018

Znany seksuolog o seksie z politykami PiS. "To KOSZMAR i MASOCHIZM"

Seks i władza to dwie rzeczy, które od zawsze fascynują ludzi. Gdyby tak połączyć jedno z drugim? Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak wygląda seks polskich polityków z partii rządzącej, to mamy dla Was odpowiedź. Znany seksuolog o seksie z politykami PiS: "To koszmar i masochizm".

Słynny polski seksuolog nie ma najlepszego zdania o seksie polityków partii rządzącej. Zdaniem dr Andrzeja Depki nasi politycy mimo posiadanej władzy, nie są obiektem pożądania kobiet. - Ani aktualnie rządzący, ani żaden z tych, którzy już odeszli. To jest tragedia. Która to kobieta jest w stanie wpuścić do łóżka takiego jednego czy drugiego polityka? - stawia pytania retoryczne dr Depka.

Znany seksuolog o seksie z politykami

Dr Andrzej Depka specjalizuje się w badaniach tego, co pociąga kobiety. Napisał nawet książkę o fantazjach seksualnych Polek. Niestety, wśród nich nie znaleźli się rodzimi politycy. Chociaż seksuolog przyznaje, ze władza dla wielu kobiet jest bardzo silnym afrodyzjakiem to zauważa też, że nasi rządzący nie mają wielu pożądanych cech. - No ale nie ukrywajmy, o jakich atrybutach władzy można mówić, gdy się patrzy na czołowych przedstawicieli partii rządzącej. To jest dopiero masochizm. Obudzić się rano z którymś z nich pomiędzy nogami. To musiałby być dopiero koszmar - mówi trudną prawdę prosto z mostu dr Depko. Skoro nie o tych, którzy znajdują się na szczycie władzy, to o kim w takim razie marzą Polki? "Na przykład o nieznajomych, o drugiej kobiecie. Wiele jest fantazji homoseksualnych. Polki marzą o kobiecej dominacji nad mężczyzną, o poniżaniu mężczyzn. Kobiety marzą o seksie grupowym, gang bangach. Polki mają sadomasochistyczne fantazje, w których one są wykorzystywane seksualnie. Naprawdę Polki mają polot i fantazję" - ocenia seksuolog. Niestety, w naszych fantazjach nie ma miejsca dla czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Putin ma paranoję. Chodzi w rękawiczkach, boi się
  2. Przed śmiercią Hawking rozwiązał największą zagadkę kosmosu. To nie miało wyjsć na jaw…
  3. Wielka Brytania CAŁKIEM ZERWAŁA stosunki dyplomatyczne! Cały świat przerażony
  4. Gwiazda Tańca z gwiazdami nękana. Dziennikarz chce ją zniszczyć
  5. Zamordowali byłego premiera Polski. Służby ich wytropiły
Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!Czytaj dalej
[view-gallery id=208589] Źródło: se.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News