„Paluch”, właściwie Łukasz Paluszak, znany raper w programie YouTube’owym „Duży w Maluchu” wyraził swoje zdanie względem przeciwników Islamu i odzieży patriotycznej.

Muzyk był gościem Filipa Nowobilskiego w jego talkshow prowadzonym w Fiacie 126. Mężczyźni podjęli wiele tematów. Tym, który w dzisiejszej sytuacji może interesować najbardziej jest ten dotyczący postaw antyislamskich i odzieży patriotycznej.

Ja wczoraj widziałem taką bluzę: Za seler! Za por! Za blizny! Śmierć wrogom włoszczyzny! – świetna po prostu bluza; co trzeba mieć w głowie, żeby nosić normalnie na ulicy „Fuck Islam”, albo człowieku „Śmierć wrogom Ojczyzny”? […] ja rozumiem, że można mieć pewne poglądy […], ale to jest śmieszne, jak jakiś typek siedemnastoletni gówno wie o historii, gówno wie o walce, gówno wie o powstaniach, o czymkolwiek; nosi to, bo jest taka moda, a nosi to, żeby jakiś kolorowy, w cudzysłowie oczywiście, myślał – „uważaj bo cię kopnę w ryj”. Jakby przyszło co do czego, to pierwszy by spieprzał – stwierdził artysta

Uderzył tym samym w część społeczeństwa, która nieobeznanym z tematem muzyki hip-hop w Polsce, może wydawać się częścią jego wiernych słuchaczy.

Fragment od 13:30

https://www.youtube.com/watch?v=vgwQKV18g0A

źródło: YouTube

...

Zobacz również