Andrzej Żuromski, znany wśród słuchaczy rapu pod pseudonimem „Żurom”, w ostrych słowach skomentował przeszłość gwiazdora filmów Patryka Vegi. Aktorowi na pewno nie jest teraz do śmiechu. 

Muzyk zarzuca Tomaszowi Oświecińskiemu, który zasłynął jako „Strachu” w nakręconej przez Patryka Vegę serii „Pitbull”, brak honoru i pozerstwo. Żuromski twierdzi, że aktor, który w przeszłości, podobnie jak sam „Żurom”, był gangsterem, zdradził swoich kolegów i by uzyskać osobiste korzyści, swoimi zeznaniami pogrążył wspólników.

Serial internetowy o Oświecińskim?

Założyciel stowarzyszenia „Stop pomówieniom” postanowił zakpić z aktora na facebookowym fanpage’u swojej fundacji. „Żurom” zapowiada nakręcenie serialu internetowego z udziałem odtwórcy roli „Stracha”.

Kto z Was chce, byśmy zrobili serial internetowy o Strachu, co nikogo się nie bał jak spał, a jak go złapano, to zaczął śpiewać straszne rzeczy. Trochę się chłopina wystraszył i od gangstera zjechał do frajera… Trochę tych zeznań jest. Plus planujemy jechać z kamerą do Białegostoku, by zwiedzić miejsca w których grasował ten największy obecnie filmowy charakterniak – pisze Żuromski.

W dalszej części posta „Żurom” dalej drwi z Oświecińskiego. Raper zapowiada, że gala KSW, podczas której aktor ma zmierzyć się z Popkiem, za sprawą jego rewelacji, rozpocznie się jeszcze wcześniej.

– Czyżby KSW zaczęło się wcześniej na Internecie, a Popek po prostu dokona formalności niszcząc Strachulca w pierwszej rundzie? – zastanawia się Żurom.

Poniżej zamieszczamy cały wpis.

Fot. facebook.com

Źródło: facebook.com

Wiedziałeś, że te gwiazdy mają polskie korzenie?!

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również