Znany polski raper chce się bić w MMA. Oto jak trenuje (VIDEO)

Znany polski raper chce się bić w MMA. Oto jak trenuje (VIDEO)

Arab znany jest nie tylko ze swojego specyficznego stylu ale i zamiłowania do marihuany. Raper postanowił obrócić swoje życie o 180 stopni. Muzykę zamieni na sport, w którym nie ma zbyt wiele miejsca na używki.

Araba, a dokładnie Gabriela Al-Sulwi, kojarzyć możecie z programu "Żywyrap", w którym zasłynął nie tylko ze względu na swoje umiejętności raperskie ale i.. zabawne wypowiedzi, których udzielał będąc pod wpływem marihuany. Muzyk podjął w ostatnim czasie ważną decyzję. Rezygnuje z używek i ze świata rapu przechodzi do sportu. Arab postanowił zostać zawodnikiem MMA. Na co dzień trenuje ju-jitsu, boks oraz muay thai. Świadczą o tym zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie.  - Ptaszki świerkają o MMA, więc może może. Z kim byście mnie widzieli w klatce? Ps. Nie będzie to ani Bonus BGC, ani na razie Popek - napisał Arab na jednym z portali społecznościowych. Raper nie będzie pierwszą osobą, która tworzenie tego gatunku muzyki poświęca dla sportu. Wcześniej uczynił to Popek.
fot. Instagram/gabrys_arabski fot. Instagram/gabrys_arabski fot. Instagram/gabrys_arabski źródło: portalniezalezny.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu