Chociaż większości z nas wydaje się, że w młodym wieku nie grozi nam zawał serca, ani udar mózgu, jest to zdecydowanie błędne myślenie. Ofiarą drugiej z dolegliwości stał się kilka dni temu bardzo znany polski muzyk, o czym poinformował właśnie na portalu społecznościowym. Jego fani nie mogą uwierzyć w tragiczne doniesienia i trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia idola.

38-letni Bartek Królik, będący współzałożycielem zespołu Sistars, który pracował także z takimi gwiazdami jak Agnieszka Chylińska, czy Tede, przeszedł kilka dni temu udar mózgu. Jak udało się ustalić polskim mediom, nie jest jednak sparaliżowany, a jego stan znacząco się polepsza.

Niespodziewana tragedia

– Jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was. Wrócę silniejszy – napisał na jednym z portali społecznościowych Królik, czym zadziwił swoich wiernych fanów.

Fakt, iż muzyk jest w stanie samodzielnie kontaktować się ze swoimi sympatykami, jest jednak zdecydowanie dobrym znakiem. Liczą oni na to, że ich idol bardzo szybko wróci do zdrowia, a więc i tworzenia kolejnych hitów.

Fot. Facebook

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

...

Zobacz również