Znany polski muzyk miał udar. Ma tylko 38 lat!

Znany polski muzyk miał udar. Ma tylko 38 lat!

Chociaż większości z nas wydaje się, że w młodym wieku nie grozi nam zawał serca, ani udar mózgu, jest to zdecydowanie błędne myślenie. Ofiarą drugiej z dolegliwości stał się kilka dni temu bardzo znany polski muzyk, o czym poinformował właśnie na portalu społecznościowym. Jego fani nie mogą uwierzyć w tragiczne doniesienia i trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia idola.

38-letni Bartek Królik, będący współzałożycielem zespołu Sistars, który pracował także z takimi gwiazdami jak Agnieszka Chylińska, czy Tede, przeszedł kilka dni temu udar mózgu. Jak udało się ustalić polskim mediom, nie jest jednak sparaliżowany, a jego stan znacząco się polepsza.

Niespodziewana tragedia

- Jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu - witaj marchewko. Pozdrawiam was. Wrócę silniejszy - napisał na jednym z portali społecznościowych Królik, czym zadziwił swoich wiernych fanów. Fakt, iż muzyk jest w stanie samodzielnie kontaktować się ze swoimi sympatykami, jest jednak zdecydowanie dobrym znakiem. Liczą oni na to, że ich idol bardzo szybko wróci do zdrowia, a więc i tworzenia kolejnych hitów. Fot. Facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News