Znany piosenkarz w szpitalu. Przeszedł ciężką operację

Znany piosenkarz w szpitalu. Przeszedł ciężką operację

Alexander Rybak znany na całym świecie stał się po wygraniu finału 54. Konkursu Piosenki Eurowizji. Swoim wykonaniem piosenki "Fairytail" zdobył 374 punkty, pobijając ówczesny rekord. Teraz cały świat wstrzymał oddech na wieść o pobycie muzyka w szpitalu. Alexander przeszedł poważną operację, o czym na bieżąco informował swoich fanów w social media.

Laureat konkursu Eurowizji z 2009 roku dał znać o swoim stanie zdrowia na Instagramie: "Mam nadzieję, że będę mniej chorował w przyszłości". Opublikował również pooperacyjne zdjęcie ze szpitala. Fani zadają sobie jednak pytanie - z jakimi problemami zdrowotnymi zmagał się piosenkarz?

Alexander Rybak przeszedł operację wycięcia migdałków

Norwesko-białoruski muzyk wstawił w piątek zdjęcie ze szpitala. W opisie wyjaśnił, co się stało i jak się teraz czuje. - Jestem już po pilnej operacji, usunięto mi migdałki. Operacja przeszła pomyślnie. Najbliższe dni będą koszmarne, ale mam nadzieję, że będę mniej chorował w przyszłości - czytamy we wpisie Rybaka. Fani z całego świata życzyli Rybakowi szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Obecnie Alexander Rybak w dalszym ciągu jest rozchwytywanym artystą. Do tej pory wydał w sumie pięć albumów: "Fairytales", "No Boundaries", "Nebesa Europy", "Visa vid vindens anger" oraz "Christmas Tales". Wykonał również cover piosenki "Fever" Peggy Lee, będący nawiązaniem do piłki nożnej i w którym Alexander wspomina między innymi polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. W 2018 roku po raz kolejny reprezentował Norwegię na Eurowizji, tym razem zajął jednak 15. miejsce. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  2. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
  3. Fatalna przygoda Dody. Chce odwołać koncerty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News