Znana celebrytka została przywołana do porządku przez przedstawiciela polskiego Kościoła. Złość księdza wywołała wypowiedź celebrytki o tym, jak masturbują się zakonnice. 

Magda Gessler od niedawna prowadzi nowe show w TVN Food Network „Sexy Kuchnia”. Popularna restauratorka i kulinarna celebrytka wypowiedziała w pierwszym odcinku kontrowersyjne zdanie na temat zakonnic

– Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora – wypaliła Gessler.

Na słowa restauratorki zareagował ksiądz Ryszard Halwa. Jest to duchowny odpowiedzialny za prowadzenie poradni im. św. Jana Pawła II. Działa aktywnie w ruchach pro-life. Sprawuje również funkcję redaktora naczelnego pisma „Moja rodzina” i portalu prawy.pl.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem obadaniach seksualnych zachowań zakonnic.Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga[…] Ta wypowiedz obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym , że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. ( Nie wiem, czy ma męża) Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą […] Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoją seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje. Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy – takiej wyczerpującej odpowiedzi na temat seksualności zakonnic udzielił popularny duchowny.

Teraz trzeba będzie poczekać, czy sprawa z marchewką będzie miała dalszy ciąg. Magda Gessler pewnie jeszcze nie raz zaskoczy nas swoją mniej lub bardziej sprawdzoną wiedzą. Nie tylko kulinarną.

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Żródło: se.pl

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.