Znany dziennikarz i czołowy polityk jest gejem. Zdjęcie podzieliło wyborców

Znany dziennikarz i czołowy polityk jest gejem. Zdjęcie podzieliło wyborców

Szanowany i doświadczony polityk, a zarazem znany dziennikarz od dwóch lat nie ukrywa już swojej orientacji seksualnej. Zadeklarowany gej podzielił opinię publiczną i wyborców jednym zdjęciem. Zamieścił fotografię, na której widnieje ze swoim partnerem.

W tegoroczną Wielkanoc miliony Polaków ruszyły w drogę, by spędzić ten szczególny czas ze szczególnymi dla nich osobami. Zrobił to także jeden z działaczy Nowoczesnej. Paweł Rabiej udał się na Maltę, by skorzystać ze słonecznej pogody i oczywiście wyższej niż w Polsce temperatury. Nie pojechał tam jednak sam, bo towarzyszył mu jego partner. Polityk jest homoseksualny, czego od dwóch lat na szczęście już nie ukrywa. Z okazji udanego pobytu na śródziemnomorskiej wyspie polityk dodał na swojego Facebooka fotografię, na której całuje się ze swoim partnerem. - Cudowna Wielkanoc na Malcie dobiegła końca: był czas na słońce, długie spacery i pozytywne myślenie - napisał w opisie swojego posta.

Paweł Rabiej podzielił wyborców

Coming out szefa rady politycznej Nowoczesnej nastąpił dwa lata temu przy okazji wypowiedzi dla mediów. W wywiadzie wyznał, dlaczego opowiada się za prawami osób LGBT. - Jestem gejem. To jest jakiś element mojej tożsamości - stwierdził. Post Rabieja zawiera również bardzo ciekawą informację, która razem ze zdjęciem podzieliła wyborców i opinię publiczną. Mówi ona o prawie panującym na Malcie. Trzeba przyznać, że jest to bardzo cenna uwaga. - Ciekawe, że w państwie, w którym według konstytucji katolicyzm jest religią państwową, a tradycja króluje na każdym rogu ulicy, od 2014 r. obowiązują związki partnerskie, a od 2017 r. - równość małżeńska. Jak widać, da się różne rzeczy harmonijnie godzić - napisał. Pod artykułami o fotografii rozkręciła się prawdziwa spirala nieuzasadnionej nienawiści. Sfrustrowani komentujący wyrazili swoje niezadowolenia z orientacji polityka, ordynarnie go wyzywając. - Anomalia zawsze w przyrodzie występowały i będą występowały, taki jest świat; Niesmaczne i tyle; Deprawacja dzieci, jesteście sk; Obrzydliwe. Ten "poseł" ma mnie reprezentować? Fuj!!! - to tylko kilka bardziej cenzuralnych komentarzy.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. PILNA konferencja Kaczyńskiego, to KONIEC!
  2. Prezydent Gdańska oskarżony! Bierze się za niego prokuratura
  3. 500 plus nie tylko dla dzieci! PiS wprowadza zdumiewające zmiany
źródło: Facebook.pl/Paweł Rabiej Następny artykuł