Podczas koncertu na Kraków Live Festival znany brytyjski zespół znów wyświetlał nagłówki gazet i serwisów plotkarskich. Brytyjscy gwiazdorzy nad sceną wyświetlali na telebimach cytaty takie jak „Rosati skarży kochanka za nogę” czy „Budujemy pomniki smoleńskie”. To tradycyjny element Massive Attack. 

Największa gwiazda pierwszego dnia festiwalu wywołała euforię wśród części fanów tradycyjnym dla siebie zachowaniem. Podczas koncertu wyświetlały się na telebimach hasła, w tym cytaty z prasy codziennej i serwisów plotkarskich.

Na wyświetlaczach pojawiły się między innymi takie wpisy: „Konstytucja przybita do żerdzi”, „Kaczyńska pół nocy piła w knajpie” oraz „Majdan: Małgonia zamiata szopę z klasą i gracją”.

Największą uciechę wywołał wśród publiczności nagłówek odnoszący sie do zmiany w Telewizji Polskiej. Hasło „Koniec Kurskiego w TVP?” cieszył się największymi owacjami. Oprócz tego wśród haseł pojawiły się tytuły dotyczące Brexitu czy wyborów prezydenckich w USA. Napis przyrównał Donalda Trumpa do polskiego polityka, Janusza Korwin-Mikkego. Z kolei lider partii KORWiN mówił wcześniej, że „Trump to taki amerykański Kukiz”.

twit1

twit2
Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: interia.pl

...

Zobacz również