Szokująca informacja dla fanów słynnego serialu obiegła cały świat. Aktor grający jednego z głównych bohaterów został oskarżony o gwałt na koleżance po fachu. Po trzech latach postanowiła ona zabrać głos i opowiedzieć o tym, co ją spotkało.

Ed Westwick, gwiazdor serialu „Plotkara”, został oskarżony o gwałt na Kristinie Cohen. Aktorka na swoim profilu w mediach społecznościowych wyznała ze szczegółami, jak do tego doszło. Zdecydowała się o tym powiedzieć dopiero po trzech latach od tego traumatycznego zdarzenia.

„Wszyscy powinniśmy się pie**ć”

Aktora poznała Westwicka podczas wizyty w jego domu poprzez jej ówczesnego chłopaka, który przyjaźnił się z gwiazdorem. Na wstępie aktor miał pozwolić sobie na ordynarny komentarz w stronę gości, proponując grupowy seks.

– Chciałam wyjść, gdy usłyszałam, jak Ed sugeruje, że „wszyscy powinniśmy się pie**ć”. Producent nie chciał jednak, żeby Ed poczuł się nieswojo w związku z naszym wyjściem. Ed nalegał, żebyśmy zostali na kolację. Powiedziałam, że jestem zmęczona i chcę już iść, próbowałam jednocześnie wyjść z domu. Ed powiedział, żebym się zdrzemnęła w sypialni dla gości. Producent stwierdził, że zostaniemy 20 minut, żeby wszystko załagodzić, a potem pojedziemy – napisała w oświadczeniu Cohen.

 

Na prośbę swojego chłopaka została. Poszła do pokoju dla gości, gdzie się położyła i usnęła.

– Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pie**ć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył się na mnie i zgwałcił – przedstawiła swoją wersję wydarzeń aktorka.

„Nie znam jej, to pomówienie”

Cohen o całym zdarzeniu opowiedziała producentowi, który miał nakazać jej o tym zapomnieć, obarczając ją całą winą. Ponadto miał zagrozić aktorce, że nie może o tej sytuacji nikomu powiedzieć, a jeśli się nie zastosuje do zaleceń, to pożegna się ze swoją karierą.

Na reakcje zwrotną nie trzeba było długo czekać. W specjalnym oświadczeniu Westwick przyznaje, że nie zna kobiety i żadnego gwałtu nie było.

Nie znam tej kobiety. Nigdy nie zmusiłem do niczego ani jej, ani żadnej innej kobiety. I na pewno nigdy nikogo nie zgwałciłem – napisał na swoim Facebooku.

 

Ed Westwick to aktor znany przede wszystkim z roli Chucka Bassa w serialu „Plotkara”. Na swoim koncie ma również role m.in.: „Ludzkie dzieci”, „Domowe piekło”, „S. Darko” oraz „J. Edgar”. Westwick był w przeszłości także frontmanem indie rockowej grupy „The Filthy Youth”.

Ed Westwick /Frederick M. Brown /Getty Images

Największe seksskandale show-biznesu

 

Tak wyglądał związek Piotra T. z młodą Kambodżanką [ZDJĘCIA]

Zobacz również