Tego premier Beata Szydło na pewno nie puści płazem. Dotąd szefowa polskiego rządu nie odnosiła się zbytnio do wielu krytycznych komentarzy na jej temat. Jednak jeden z aktorów postanowił wyjść z apelem do jej syna i przez niego uderzyć w premier.

Wszyscy znamy tego aktora i potrafimy wymienić choć jedną jego rolę. Mowa o Włodzimierzu Matuszaku, aktora znanego z seriali – „Pierwsza Miłość”, „Barwy Szczęścia” czy „M jak Miłość”. Aktor największy rozgłos zyskał jednak dzięki roli proboszcza w „Plebanii”.

Aktor znany jest ze swojej niechęci do rządów PiS. Otwarcie krytykuje kolejne poczynania władzy, a najprężniej działa w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawił się jego apel do syna Beaty Szydło, duchownego Tymoteusza Szydło.

– Gdybym był kapłanem, i do tego synem pani Szydło, powiedziałbym: Mamo, nie kłam, bo kłamstwo jest grzechem. Nie wiesz o tym? – pisze Matuszak.

Apelu tego z pewnością nie zapomni premier. Beata Szydło nie cierpi, gdy ktoś wtrąca się w jej sprawy prywatne, dlatego też rzadko o nich mówi. Apel Matuszaka z całą pewnością zostanie mu zapamiętany, a premier nie wybaczy tego aktorowi. Złośliwi już komentują, że Matuszak nie ma co liczyć na rolę w produkcji telewizji publicznej.

źródło: facebook.com/Włodek Matuszak

źródło: wp.pl

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

...

Zobacz również

Zobacz również