Znany aktor oraz koneser win – Marek Kondrat – postanowił wyprowadzić się do państwa słynącego z produkcji jego ulubionego trunku. Artysta już szykuje się do opuszczenia rodzinnego Krakowa.

Mimo iż aktor aktywnie działał w Komitecie Obrony Demokracji to jednak nie rządy Prawa i Sprawiedliwości skłoniły go do podjęcia decyzji o emigracji do Francji. Jak się okazuje przeprowadzka spowodowana jest przez młodą żonę aktora.

W Krakowie nie mogli liczyć na anonimowość. Nawet podczas ceremonii ślubnej zamiast świętować w spokoju, skrywali się za zaciągniętymi zasłonami jego winiarni. We Francji mogą rozpocząć nowe życie, o jakim zawsze marzyli – relacjonuje znajomy aktora.

Oficjalnym powodem emigracji ma więc być brak anonimowości, jednak znajomi wyjawiają, że tak naprawdę chodzi o związek aktora z o wiele młodszą partnerką. Różnica wieku między małżonkami wynosi aż 37 lat.

Marek Kondrat ma być krytykowany za swój związek nawet przez najbliższą rodzinę. To właśnie pod presją uwag krewnych aktor miał podjąć decyzję o przeprowadzce. Para zamieszka w zabytkowej willi w pobliżu miasta Bordeaux uznawanego na całym świecie za stolicę wina.

...

Zobacz również