Znana stylistka zachwycona... Kaczyńskim. Nie uwierzysz, jak go opisała

Znana stylistka zachwycona... Kaczyńskim. Nie uwierzysz, jak go opisała Źródło: Fot. Max Pixel - Flickr (Piotr Drabik)

Opinie dotyczące postaci Jarosława Kaczyńskiego pozostają niezwykle podzielone. Także celebryci nawiązują czasami do jego politycznych poczynań, rzadko jednak komentując styl ubierania się, czy fryzurę prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Swoje stanowisko w tej sprawie zajęła właśnie jedna z najbardziej znanych i barwnych polskich stylistek, czym zadziwiła ogromną część krajowej opinii publicznej.

Wiganna Papina kilkukrotnie wypowiadała się już na temat Jarosława Kaczyńskiego oraz jego zachowania wobec... kobiet. Jakiś czas temu została nawet ostro skrytykowana przez wielu fanów, którzy przypomnieli jej kontrowersyjne słowa szefa ugrupowania rządzącego o "kanaliach i zdradzieckich mordach". Stylistka nie przestała jednak komplementować Kaczyńskiego. Kolejny raz zdecydowała się pochwalić polityka, jego wygląd oraz sposób bycia. Przy tej okazji wywołała oczywiście ogromne kontrowersje wśród polskich internautów.

Zadziwiający opis polityka

- Jest to przemiła, szarmancka osoba, dżentelmen zachowujący się w stosunku do kobiet niezwykle elegancko i nie rozumiem, co złego jest w tym, że mężczyzna jest elegancki w stosunku do kobiet - stwierdziła jakiś czas temu Papina w rozmowie dla agencji Newseria Lifestyle. - Jeżeli aktor gra mordercę, to dlaczego mam nie lubić aktora? On tylko odgrywa tę rolę, podobnie prezes Jarosław, jest człowiekiem dowcipnym i sympatycznym, natomiast ma pracę polityka, która może się komuś podobać albo nie podobać, ale ja na ten temat się nie wypowiadam - dodała także stylistka, czym wywołała ogromne kontrowersje. Sam Jarosław Kaczyński nie odniósł się do pochwał celebrytki. Ona jednak nie robi sobie nic z krytyki wielu środowisk i prawdopodobnie wkrótce znów usłyszymy z jej ust słowa podziwu wobec prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News