Sławna sportsmenka zaskoczyła wszystkich! Wzięła ślub z... KOBIETĄ

Sławna sportsmenka zaskoczyła wszystkich! Wzięła ślub z... KOBIETĄ

Znana na całym świecie sportsmenka nie jest już panną. Ku zdumieniu swoich fanów, właśnie wzięła ślub. Nie wiele osób wie, że wybranką jej serca jest kobieta.

26-letnia Kira Walkenhorst jest najlepszą siatkarką plażową ostatnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Niemka właśnie wzięła ślub ze swoją partnerką Marią Kleefisch, która uprawia ten sam sport.

Wielkie zaskoczenie

Obie niemieckie zawodniczki są ze sobą już cztery lata. Po tym czasie postanowiły zalegalizować oficjalnie swój związek. Mimo tak długiego stażu, niewiele osób wiedziało że sportsmenka szykuje się do ślubu. Jej fani nie koncentrowali się na jej życiu prywatnym. Ślub miał miejsce... na plaży w Timmendorfer Strand. Mistrzyni olimpijska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swojego święta. Para otrzymała wiele gratulacji pod postem. Siatkarka nie zrobiła coming-outu jak wiele innych gwiazd sportu. Ona nigdy swojej orientacji nie ukrywała. Podczas jednego z wywiadów wyznała, że nie myśli w ogóle o tym jak jej związek będzie odbierany. Bała się tylko o nieprzyjemności jakie z tego faktu mogliby mieć jej rodzice lub inni bliscy. Instagram/ Kira Wakenhorst Źródło: sport.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News