Znana polska reżyser CIĘŻKO chora. Załamani fani chcą uratować jej życie

Znana polska reżyser CIĘŻKO chora. Załamani fani chcą uratować jej życie

Niestety kolejna znana osobą boryka się z wielkimi problemami zdrowotnymi. Znana polska reżyser ciężko chora. Załamani fani chcą uratować jej życie.

Coraz więcej znanych osób w ostatnim czasie odchodzi od nas albo jest w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Znana polska reżyser jest naprawdę ciężko chora. Wiele osób chce jej pomóc. Wystarczy, że wpłacą niewielkie kwoty. Magdalena Piekorz, bo o niej mowa to reżyserka słynnych "Pręg" na podstawie powieści Wojciecha Kurczoka. Film został nagrodzony wieloma nagrodami m.in. Złotymi Lwami oraz Nagrodą Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Wydarzenie na Facebooku

Specjalnie dla reżyserki utworzono internetowe wydarzenie, aby jak najwięcej osób mogło to zobaczyć i pomóc artystce. - Magdalena Piekorz - scenarzystka i reżyser, autorka słynnych "Pręg", a także spektakli i widowisk teatralnych ( "Oliver!", "Hotel Nowy Świat", "Panna Madonna Legenda Tych La"), filmów dokumentalnych ("Dziewczyny z Szymanowa", "Przybysze") i fabularnych ("Senność, "Zbliżenia") zmaga się z przewlekłą boreliozą. Dwa lata temu choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą, wyłączając Magdę z życia zawodowego i codziennych zajęć. Leczenie jest żmudne i długie, a terapie wyjątkowo kosztowne. Wesprzyjmy Magdę w tym trudnym dla niej czasie, żeby mogła w pełni wrócić do sił i z pasją realizować kolejne projekty - czytamy w wydarzeniu założonym na Facebooku. Znana polska reżyser cięzko chora. Fot. YouTube Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News