Niestety kolejna znana osobą boryka się z wielkimi problemami zdrowotnymi. Znana polska reżyser ciężko chora. Załamani fani chcą uratować jej życie.

Coraz więcej znanych osób w ostatnim czasie odchodzi od nas albo jest w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Znana polska reżyser jest naprawdę ciężko chora. Wiele osób chce jej pomóc. Wystarczy, że wpłacą niewielkie kwoty.

Magdalena Piekorz, bo o niej mowa to reżyserka słynnych „Pręg” na podstawie powieści Wojciecha Kurczoka. Film został nagrodzony wieloma nagrodami m.in. Złotymi Lwami oraz Nagrodą Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Wydarzenie na Facebooku

Specjalnie dla reżyserki utworzono internetowe wydarzenie, aby jak najwięcej osób mogło to zobaczyć i pomóc artystce.

Magdalena Piekorz – scenarzystka i reżyser, autorka słynnych „Pręg”, a także spektakli i widowisk teatralnych ( „Oliver!”, „Hotel Nowy Świat”, „Panna Madonna Legenda Tych La”), filmów dokumentalnych („Dziewczyny z Szymanowa”, „Przybysze”) i fabularnych („Senność, „Zbliżenia”) zmaga się z przewlekłą boreliozą. Dwa lata temu choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą, wyłączając Magdę z życia zawodowego i codziennych zajęć. Leczenie jest żmudne i długie, a terapie wyjątkowo kosztowne. Wesprzyjmy Magdę w tym trudnym dla niej czasie, żeby mogła w pełni wrócić do sił i z pasją realizować kolejne projekty – czytamy w wydarzeniu założonym na Facebooku.

Znana polska reżyser cięzko chora.
Fot. YouTube

Źródło: fakt.pl

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

Zobacz również