Modelki lubią szokować i czasami pokazywać nawet za dużo. Ta celebrytka doprowadziła swoich fanów do furii po tym, jak opublikowała wyzywające zdjęcia w mediach społecznościowych. Jej fani są oburzeni.

Ola Ciupa, znana modelka, uczestniczka konkursów piękności i prezenterka telewizyjna opublikowała na swoim Instagramie fotografie z ciepłego kraju, gdzie nagrywała odcinek programu dla telewizji 4fun.tv. Celebrytka nałożyła na siebie bardzo obcisły i skąpy strój kąpielowy, który doprowadził do furii śledzących jej profil.

ZOBACZ TAKŻE: Piękna polska modelka nago na Instagramie. „Macie jakiś problem?” (zdjęcia)

Modelka pokazała zbyt wiele

Uwagę internautów najbardziej zwróciły okolice pochwy kobiety. To tam strój kąpielowy był najskromniejszy. Dodatkowe zamieszanie wywołał fakt, że krawędzie ubioru modelki są w kolorze jej skóry, dając wrażenie wychodzących na wierzch warg sromowych większych.

ZOBACZ TAKŻE: Polska celebrytka przerywa milczenie. Jej erotyczne zdjęcie wyciekło do sieci

– Ola ściągnij ten strój!!! Wyglądasz w nim niedobrze od pasa w dół – pisze zniesmaczony internauta. – Nieważne jak, ważne żeby gadali. Podejście naszych polskich dziewczyn. Dziewczyny szanujcie się błagam was. Styl i klasę albo się ma albo nie. Tutaj ewidentnie czegoś zabrakło. Niesmacznie to coś wygląda – dodaje z wściekłością inny.

– Idą święta, więc pierożek jak najbardziej na miejscu – sarkastycznie komentuje jeszcze jeden.

fot. Instagram/ola_ciupa
fot. Instagram/ola_ciupa

źródło: Instagram.com/ola_ciupa

Oto "najpiękniejsza dziewczynka świata"! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Kiedyś najseksowniejszy żyjący mężczyzna... a dziś?