Znana polityk wmurowała wszystkich. "Porwali mnie kosmici"

Znana polityk wmurowała wszystkich. "Porwali mnie kosmici"

Znana polityk wmurowała wszystkich. Ostatnio podzieliła się szokującą informacją. Kobieta twierdzi, że w dzieciństwie była porwana przez kosmitów.

Polityk staje się coraz bardziej sławna. Była dzieckiem, gdy doszło ponoć do wstrząsających wydarzeń. Kobieta twierdzi, że gdy miała siedem lat została porwana przez kosmitów. Później ponoć miała utrzymywać z nimi kontakt.

Znana polityk wmurowała wszystkich

Tą zdumiewającą historią miała się podzielić amerykańska polityk, Bettina Rodriguez Aguilera. Kobieta często pozuje do zdjęć z córką prezydenta, Ivanką Trump. ZOBACZ TAKŻE: Pentagon publikuje filmy z UFO. Tajny program wyszedł na jaw Opowiedziała, że została porwana przez przybyszów o blond włosach, przypominających statuę Chrystusa Odkupiciela, z Rio de Janeiro. - Weszłam tam. Były tam takie okrągłe siedzenia i trochę skał kwarcowych kontrolujących statek, który nie był taki jak samoloty. Należę do tej większości Amerykanów, którzy wierzą, że wśród miliardów planet oraz galaktyk we wszechświecie gdzieś tam musi być inteligentne życie – to fragment jej wypowiedzi. Co ciekawe, kobieta twierdzi, że kontakt z tymi istotami się nie urwał. Telepatycznie miała dowiedzieć się ciekawych informacji, m.in. że na Malcie znajduje się grobowiec z czaszkami istot innych niż ludzie, lub, że zamek na Florydzie jest budowlą wzniesioną przez starożytnych Egipcjan. ZOBACZ TAKŻE: 10 dowodów na istnienie UFO Bettina Rodriguez nie jest jedynym politykiem wygłaszającym przekonania o istnieniu istot niezwykłych. Michaił Gorbaczow, Stephen Hawking, czy prezydent Carter też wierzyli w UFO. źródło: http://www.fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News