Jedna z bardziej rozpoznawalnych feministek i zwolenniczek Komitetu Obrony Demokracji, Paulina Młynarska, swoim ostatnim postem na Facebooku zaskarbiła sobie prawicę. Wszystko za sprawą jej komentarza ws. ostatnich skandali jakie wstrząsnęły opozycją. 

Najpierw w mediach pojawiła się informacja o wyjeździe Ryszarda Petru na Sylwestra do ciepłej Portugalii z jedną z posłanek Nowoczesnej, z którą ma mieć rzekomo romans. Wszystko w czasie gdy pod Sejmem wciąż na mrozie protestują szeregowi członkowie Komitetu Obrony Demokracji i innych mniejszych organizacji opozycyjnych.

ZOBACZ TAKŻE – Kryzys Petru. Żona wywaliła go z domu. Na jaw wyszły poprzednie podróże z piękną posłanką (foto)

Zaraz po tym do mediów wyciekły faktury, według których lider Komitetu Obrony Demokracji, Mateusz Kijowski, wyprowadził co najmniej 90 tysięcy złotych pochodzących ze zbiórek organizowanych podczas manifestacji.

ZOBACZ TAKŻE – Kijowski wziął dla siebie fortunę ze zbiórek KOD, działacze wściekli. Jest afera, wyciekły faktury

To wszystko okazało się przelać czarę goryczy u znanej feministki i zwolenniczki Komitetu Obrony Demokracji – Pauliny Młynarskiej. Aktorka opublikowała na jednym z portali społecznościowych wpis, w którym w ostry sposób komentuje wpadki liderów opozycji.

Co jednak najciekawsze, post Młynarskiej stał się niebywale popularny wśród polskiej prawicy, która – delikatnie ujmując – dotychczas nie pałała do niej wielką sympatią. Uwagę zadeklarowanej feministce oprócz setek konserwatywnych internautów poświęciły również sprzyjające władzy media tj. TV Republika, czy też inne prawicowe jak Polska Niepodległa.

bh

...

Zobacz również