Znana feministka broni Macierewicza i Misiewicza

Znana feministka broni Macierewicza i Misiewicza

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych feministek w Polsce, prof. Magdalena Środa stanęła w obronie ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza i jego współpracownika, Bartłomieja Misiewicza. 

Temat młodego współpracownika Antoniego Macierewicza nie schodzi wciąż z pierwszych stron portali informacyjnych i gazet. Media - głównie opozycyjne - zastanawiają się jakim cudem Misiewicz wciąż pozostaje pod ochroną swojego pracodawcy, mimo tylu wpadek i kontrowersji jakie wywołuje szkodząc tym samym całemu rządowi i partii Kaczyńskiego.

Temat w tym kontekście podchwyciła jedna z najbardziej rozpoznawalnych feministek w Polsce, prof. Magdalena Środa, która sugeruje, iż między ministrem obrony a jego współpracownikiem jest "głębokie uczucie".

Feministka sarkastycznie apeluje również, by nie atakować obydwu polityków za miłość jaka ich łączy.

 - Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się atak na wielką przyjaźń, by nie powiedzieć szlachetne i głębokie uczucie między ministrem Macierewiczem a jego pupilem panem Misiewiczem. Dawno nie widzieliśmy w sferze publicznej takiego przywiązania, takiego bezkompromisowego oddania, takiej wierności. Chciałoby się powiedzieć, jeden nie może bez drugiego. Tyle narzekamy na polityczny cynizm, na konformizm, brak lojalności, interesowność, a tu - proszę! - relacja, głęboko bezinteresowna, czysta jak łza i to w takim złym świecie. Naprawdę imponuje mi to. Piękne! Platońskie uczucie, rzadkie.... Ludzie nie czepiajcie się! - napisała na jednym z portali społecznościowych prof. Środa.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News