Znana z programów stacji TVN i Telewizji Polskiej dziennikarka od lat zmaga się z poważną chorobą. Dolegliwości atakują jej organy wewnętrzne, a przyczyny takiego stanu są nadal nie do końca poznane. Gwiazda zmaga się z ogromnym bólem.

Agata Młynarska od wielu już lat zmaga się ze skutkami choroby Leśniewskiego-Crohna. To przewlekłe zapalenie jelit dotyka rocznie wiele tysięcy osób, u których największym problemem jest diagnoza. Często zdarza się, że dosłownie chodzą po lekarzach i żaden z nich nie jest w stanie dokładnie określić źródła straszliwych dolegliwości i przeprowadzić leczenia.

Nawrót choroby, którą da się okresowo zaleczyć, nastąpił niespodziewanie i był tak bolesny, że Młynarska musiała przerwać urlop i udać się do szpitala. O swoich problemach zdrowotnych nie boi się mówić i chętnie o nich opowiada.

– Zostałam odesłana ze szpitala na Banacha, do szpitala na Wołowskiej, gdzie dopiero doktor Rydzewska w pełni mnie zdiagnozowała – powiedziała „Plejadzie” o początkach swojej choroby.

Gwiazda TVN szczerze o swoich dolegliwościach

Szczęśliwie Agata Młynarska wyszła już ze szpitala i czuje się lepiej. Nie było jej jednak łatwo przejść przez bardzo bolesny nawrót.

– Byłam na krótkim urlopie. Zamieszczałam na Instagramie zdjęcia z mojego pobytu, jak było cudownie i wspaniale. Niestety ostatniego dnia obudziłam się i nie mogłam wstać z łóżka. Dopadł mnie okropny ból brzucha, wymioty. Szybko wróciliśmy więc do Warszawy i do szpitala – wyznała dziennikarzom.

W walce z chorobą Młynarska uzyskała wsparcie za sprawą książki Jerzego Stuhra, w której opowiada o walce z rakiem. Lektura dała jej siły i pozwoliła z optymizmem patrzeć w przyszłość.

– Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, na czym polega ta choroba. Kiedy zamieściłam na Instagramie wpis ze szpitala, mnóstwo osób przyznało się w komentarzach pod moim zdjęciem, że także zmagają się z tym, co ja i wiedzą, przez co przeszłam. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co można jeść, a czego nie. Jakiś czas temu przeczytałam książkę Jerzego Stuhra. W ostatnim rozdziale padły bardzo ważne słowa, które dotyczyły nie tylko osób chorób na raka, ale osób chorych w ogóle. Reżyser napisał, że jeśli zaakceptujesz chorobę, to zaczniesz funkcjonować normalnie. To święte słowa – powiedziała Młynarska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor disco polo uzależniony. „Chyba umrę na scenie”
  2. Bunt w senacie, wyrzucają pisowskie ustawy do kosza! Kaczyński przerażony
  3. Kozie jądra sposobem na impotencję
  4. Makabra! Metrowa warstwa odchodów i blisko 30 zagłodzonych zwierząt
  5. Różowa trumna – plażowy hit sezonu
Agata Młynarska w 2017 roku. Fot. YouTube/Plejada
Gwiazda TVN na imprezie branżowej. Fot. YouTube/
pudelektv
Młynarska na antenie TVP. Fot. YouTube

Lubisz Agatę Młynarską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

źródło: plejada.pl