Znana dziennikarka TVP i TVN zmaga się z chorobą. "Okropny ból brzucha, wymioty"

Znana dziennikarka TVP i TVN zmaga się z chorobą. "Okropny ból brzucha, wymioty"

Znana z programów stacji TVN i Telewizji Polskiej dziennikarka od lat zmaga się z poważną chorobą. Dolegliwości atakują jej organy wewnętrzne, a przyczyny takiego stanu są nadal nie do końca poznane. Gwiazda zmaga się z ogromnym bólem.

Agata Młynarska od wielu już lat zmaga się ze skutkami choroby Leśniewskiego-Crohna. To przewlekłe zapalenie jelit dotyka rocznie wiele tysięcy osób, u których największym problemem jest diagnoza. Często zdarza się, że dosłownie chodzą po lekarzach i żaden z nich nie jest w stanie dokładnie określić źródła straszliwych dolegliwości i przeprowadzić leczenia. Nawrót choroby, którą da się okresowo zaleczyć, nastąpił niespodziewanie i był tak bolesny, że Młynarska musiała przerwać urlop i udać się do szpitala. O swoich problemach zdrowotnych nie boi się mówić i chętnie o nich opowiada. - Zostałam odesłana ze szpitala na Banacha, do szpitala na Wołowskiej, gdzie dopiero doktor Rydzewska w pełni mnie zdiagnozowała - powiedziała "Plejadzie" o początkach swojej choroby.

Gwiazda TVN szczerze o swoich dolegliwościach

Szczęśliwie Agata Młynarska wyszła już ze szpitala i czuje się lepiej. Nie było jej jednak łatwo przejść przez bardzo bolesny nawrót. - Byłam na krótkim urlopie. Zamieszczałam na Instagramie zdjęcia z mojego pobytu, jak było cudownie i wspaniale. Niestety ostatniego dnia obudziłam się i nie mogłam wstać z łóżka. Dopadł mnie okropny ból brzucha, wymioty. Szybko wróciliśmy więc do Warszawy i do szpitala - wyznała dziennikarzom. W walce z chorobą Młynarska uzyskała wsparcie za sprawą książki Jerzego Stuhra, w której opowiada o walce z rakiem. Lektura dała jej siły i pozwoliła z optymizmem patrzeć w przyszłość. - Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, na czym polega ta choroba. Kiedy zamieściłam na Instagramie wpis ze szpitala, mnóstwo osób przyznało się w komentarzach pod moim zdjęciem, że także zmagają się z tym, co ja i wiedzą, przez co przeszłam. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co można jeść, a czego nie. Jakiś czas temu przeczytałam książkę Jerzego Stuhra. W ostatnim rozdziale padły bardzo ważne słowa, które dotyczyły nie tylko osób chorób na raka, ale osób chorych w ogóle. Reżyser napisał, że jeśli zaakceptujesz chorobę, to zaczniesz funkcjonować normalnie. To święte słowa - powiedziała Młynarska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo uzależniony. „Chyba umrę na scenie”
  2. Bunt w senacie, wyrzucają pisowskie ustawy do kosza! Kaczyński przerażony
  3. Kozie jądra sposobem na impotencję
  4. Makabra! Metrowa warstwa odchodów i blisko 30 zagłodzonych zwierząt
  5. Różowa trumna – plażowy hit sezonu
Agata Młynarska w 2017 roku. Fot. YouTube/Plejada Gwiazda TVN na imprezie branżowej. Fot. YouTube/
pudelektv Młynarska na antenie TVP. Fot. YouTube źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News