Znana aktorka próbowała popełnić samobójstwo!

Znana aktorka próbowała popełnić samobójstwo! Źródło: fot. pixabay.com

Media na całym świecie są wstrząśnięte na wieść, że znana aktorka próbowała popełnić samobójstwo. Heather Locklear chciała się zastrzelić w swoim domu w obecności rodziny. Na szczęście służby w porę zareagowały.

Aktorka znana jest z ról w kultowych serialach takich jak "Dynastia" i "Merlose Place". Heatjer Locklear już wcześniej miała problemy ze swoim zdrowiem psychicznym, jednak do tej pory nie próbowała odebrać sobie życia. Aktorka ma poważne problemy z alkoholem i prawem, które już wielokrotnie łamała. W przeszłości dochodziło do sytuacji, gdzie zbiegła z miejsca wypadku, a nawet groziła funkcjonariuszom policji, że ich zastrzeli.

Heather Locklear chciała się zabić

Przez swoje problemy z nadużywaniem alkoholu aktorka została skierowana do zamkniętego ośrodka odwykowego na przymusowe badania. Było to wywołane faktem, że w pijackim szale stanowiła zagrożenie dla siebie oraz najbliższych. Kobieta wielokrotnie dopuszczała się przemocy domowej. Locklear aktualnie znajduje się pod obserwacją w zakładzie psychiatrycznym, ponieważ chciała popełnić samobójstwo. Służby zostały poinformowane przez członka jej rodziny, który był świadkiem, jak kobieta szukała broni, aby się zastrzelić. Na szczęście do tragedii nie doszło, dzięki błyskawicznej reakcji policji. Widać przez to, że stan aktorki uległ znacznemu pogorszeniu. Na szczęście teraz znajduje się pod opieką specjalistów, którzy będą mogli jej pomóc w powrocie do zdrowia. Wciąż jednak czeka ją bardzo długie leczenie, które wcale nie daje pewności, że się powiedzie. Fani aktorki są jednak wciąż pełni nadziei, że Heather Locklear stanie jeszcze na nogi i uda jej się wrócić do pełni zdrowia. Patrząc jednak na jej przeszłość ciężko w to wierzyć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. MEDIA: Właśnie zamordowano znanego muzyka! Jest przerażające nagranie
  2. Szaleniec zaczął strzelać do kibiców! Koszmar, kiedy cały świat patrzy na Mundial
  3. PILNE: Piekło na Mundialu! Samolot z reprezentacją na pokładzie ZAPALIŁ się w powietrzu!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News