Przechwytywanie
Malwina Kossela - 24 Marca 2018

Znamy SZOKUJĄCĄ tożsamość kobiety, która wrobiła Komendę!

Pojawiła się informacja, że Tomasz Komenda w dużej mierze został skazany przez fałszywe zeznania pewnej kobiety. Znamy jej tożsamość, okazała się być zupełnie szokująca!

Tomasz Komenda był zaledwie 23-latkiem, kiedy został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za brutalny gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi. Nie przyznał się wtedy do winy, a kiedy zapadł wyrok, był załamany. Jak się potem okazało, był niewinny. Mimo to w więzieniu przeszedł piekło jako człowiek, który był zdaniem współwięźniów i strażników pedofilem i mordercą.

Tomasz Komenda ukarany przez...

Jak się teraz okazuje, jedna ze świadków w procesie, kobieta, która zeznawała w sądzie na niekorzyść Komendy, już wcześniej składała fałszywe oskarżenia. Dorota P. miała również często powoływać się na swoje znajomości w policji i prokuraturze. Zeznania Doroty P. w sprawie Tomasz Komendy były przełomowe. To ona stwierdziła, że jeden z czterech portretów pamięciowych, które ukazały się w programie „997”, pasuje do wnuka jej sąsiadki, którym był Tomasz Komenda. Teraz wiemy, kim była sąsiadka Tomasza Komendy, która sprawiła, że niewinny człowiek stracił najlepsze lata swojego życia odbywając karę za coś czego nie zrobił. Jak się okazuje, Dorota P. w latach 90. była kobietą lekkich obyczajów, obracającą się wśród wrocławskich sędziów, policjantów i prokuratorów. Słowem, to prostytutka sprawiła, że Tomasz Komenda skończył za kratami. Żeby było jeszcze gorzej, Polska znała tę kobietę już wcześniej. Jak donoszą media, kobieta był „bohaterką” innych afer medialnych, w których też składała fałszywe oskarżenia. Jest więc zwyczajną oszustką i aż trudno uwierzyć, że sąd dał jej wiarę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczny wpis Hanny Lis, fani we łzach. „Żegna się ze swoim dzieckiem”
  2. Rydzyk mści się na PiS-ie! Tak mocnych oskarżeń jeszcze nie było
  3. Wyciekło zdjęcie młodego Popka. Fani: Wyglada identycznie jak Tomasz Kammel
  4. Elon Musk kasuje Facebooka i ostrzega świat! „Wszyscy zróbcie to samo jak najszybciej”
tomaszkomendaNie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
o. Tadeusz Rydzyk10 nieślubnych dzieci, które zdobyły wielką sławę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: natemat.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News