Twój znak zodiaku powinien unikać partnerów określonego typu. Z tą prostą listą odnajdziesz swoją wymarzoną drugą połówkę

Twój znak zodiaku powinien unikać partnerów określonego typu. Z tą prostą listą odnajdziesz swoją wymarzoną drugą połówkę Źródło: unsplash.com/Travis Grossen

Znaki zodiaku mogą pomóc wskazać drogę przy wielu życiowych wątpliwościach. Znajomość tego, czym charakteryzuje się każdy znak i jakie osoby do siebie pasują, jest wręcz bezcenna. Warto posiadać tę wiedzę i wykorzystać ją w wyborze przyszłego partnera.

Znaki zodiaku to źródło ogromnej wiedzy. Warto choć trochę orientować się w horoskopie, szczególnie kiedy stajemy na rozstaju dróg - życiowe decyzje, nauka, praca, miłość. Aby znaleźć odpowiedniego partnera, przede wszystkim warto wiedzieć, kogo unikać. 

Znaki zodiaku - kto do Ciebie nie pasuje?

Kobiety spod znaku Barana bardzo cenią sobie wolność. Nienawidzą poczucia bycia osaczoną. Chociaż na początku może być to słodkie, kiedy partner chce spędzać każdą wolną chwilę właśnie z panią Baran, to jest to powód do przemyśleń - nie szanuje jej przestrzeni osobistej. Panie urodzone pod Bykiem powinny od razu pożegnać się z mężczyzną, który ponad wszystko stawia karierę. Kolejne spóźnienia i przepraszanie powtórzy się już niedługo - to nie jest to, czego szukają Byczki. Bliźnięta, podobnie jak Barany, uwielbiają niezależność. Ciągła opieka i dopytywanie się o samopoczucie bywa ujmujące, ale okropnie męczy. Typ drobiazgowego "tatusia" prędzej spodoba się Bykom.

Panie Raki nie cenią sobie niczego bardziej niż poczucia bezpieczeństwa i domowego ogniska. Typ maczo, który czułymi gestami chce coś wymóc lub skorzystać, jest od razu do skreślenia. Lwy z kolei uwielbiają być w centrum zainteresowania. Szukają intensywnie kogoś, kto wprowadzi też odrobinę szaleństwa w ich życie. Sztywniak nie dający porwać się uczuciom i stroniący od spontanicznych akcji idzie od razu na bok. Kobiety Panny mogą poczuć się potrzebne, kiedy przez swoją drobiazgowość i poczucie opieki partner będzie potrzebował czasem ich pomocy. Trzeba uważać na typ faceta, który w pewnym momencie przegnie - okaże się, że szukał po prostu naiwnej "mamusi", która wszystko zrobi za niego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pani Waga uwielbia flirtować, kokietować i prowadzić niezobowiązujące rozmowy. Powinna uciekać od razu, kiedy spotka mężczyznę biorącego jej zachowanie za prowokujące i sam taki się stanie. Skorpiony mogą szukać prawdziwej miłości latami, ale muszą być w końcu pewne uczucia płynące od partnera. W związku z tym wiedzą, czego chcą. Nie warto tracić czasu na niezdecydowanych facetów, którzy ciągle się wahają i uciekają przed odpowiedzialnością. Strzelce też nie mają łatwo. Uwielbiają się rozwijać, ale choćby partner dbał o relację, to nie stworzą jej tak jak chcą z facetem, który nie chce zmieniać niczego w życiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia

2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Panie Koziorożce lubią zdecydowanych facetów i takich, którzy mają obrany cel w życiu, lub chociaż plan jak go osiągnąć. Ambitne Koziorożce nie sprawdzą się w roli dopingu przy niezdecydowanym partnerze - będą musiały zrezygnować ze swojego rozwoju, a tego nie ścierpią. Wodniczki mogą mieć problem z facetami, którym będą musiały po raz 10 tłumaczyć swój pomysł lub plan na życie. Nie dogadają się z kimś, kto nie rozumie ich ambicji. Kobiety spod znaku Ryb powinny zejść na ziemię. Często przez swoje fantazje wchodzą w relacje z narcyzami lub cierpiętnikami. Kiedy czują, że muszą kogoś zmienić, byle tylko był idealny - niech dadzą sobie na wstrzymanie i zakończą relację.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanaira w Polsce już NIE ZOBACZYMY. Odważny krok firmy
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Koszmar, pociąg stanął w ogniu, ludzie wyskakiwali przez okna. 62 pasażerów nie żyje, 31 jest rannych, tragedia za granicą
  4. Położne aż zbladły gdy zobaczyła jej synka. Mama spojrzała na jego twarz i sama omal nie zemdlała, nie spodziewała się takiego widoku
  5. Zmieszaj trzy tanie składniki i wypij przed snem. W ten sposób szybko zaczniesz tracić zbędne kilogramy

Źródło: Cosmopolitan

Następny artykuł