Masz któryś z tych znaków zodiaku? Nie nadajesz się na żonę, o wiele lepiej będziesz się czuć jako singielka

Masz któryś z tych znaków zodiaku? Nie nadajesz się na żonę, o wiele lepiej będziesz się czuć jako singielka Źródło: .

Znaki zodiaku oprócz tajników charakteru mogą ujawnić również to, która kobieta poczuje się dobrze jako żona, a która lepiej będzie sprawdzi się jako singielka. Warto upewnić się, że wychodząc za mąż, nie zrobi się sobie i wybrankowi krzywdy.

Znaki zodiaku oprócz cech charakteru i predyspozycji zawodowych, mogą ujawnić również to, jak która kobieta sprawdzi się w roli małżonki. Ślub to stresująca decyzja, której czasami lepiej sobie oszczędzić, warto więc sprawdzić, czy taki krok bardziej ją uszczęśliwi, czy będzie źródłem niekończących się problemów w relacji. Oto tajemnice gwiazd, które pozwolą uniknąć nieszczęśliwego małżeństwa. 

Ryby mimo swojej wrażliwości mogą stwarzać pewne problemy

Chociaż ryby mogą się wydawać idealnymi kandydatkami na żony ze względu na swoją niesamowitą wrażliwość, uczuciowość i skłonność do refleksji, w związku szybko okaże się, że może to również powodować poważne problemy i kłótnie. Ryby są bardzo skoncentrowane na sobie i każdą negatywną sytuację potrafią obrócić w problem, który przez lata będzie niszczył relację ze współmałżonkiem. Ponieważ czują potrzebę posiadania pełnej kontroli nad partnerem, mężczyzna w takim związku może czuć się nieco przytłoczony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejnym znakiem zodiaku, który pozornie może wydawać się idealną partnerką, ale nie spełni się w małżeństwie, jest skorpion. Panie spod tego znaku zodiaku potrafią być bardzo czarujące i popisują się znakomitym poczuciem humoru i wyczuciem w kwestiach modowych, jednak kiedy przychodzi do bliższych relacji potrafią być bardzo dominujące i nie znoszą sprzeciwu. To często prowadzi do kłótni i licznych kryzysów w związku, co w przypadku małżeństwa może być po prostu męczące dla obu stron.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Poza wyżej wymienionymi znakami, problemy mogą też powodować panie spod znaku Barana

Barany to bardzo pewne siebie, zdecydowane osoby o ognistym temperamencie. Może to zdawać się bardzo pociągające, ale przy bliższym poznaniu szybko okaże się, że barany naprawdę nie znoszą sprzeciwu dosłownie we wszystkim. Czy chodzi o poglądy polityczne, czy o wybór miejsca, gdzie spędzi się urlop - baran musi mieć ostatnie słowo w każdej dyskusji i będzie bardzo cierpiał, jeżeli będzie zmuszony do podporządkowania się komuś innemu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: gazeta

Następny artykuł