3 znaki zodiaku, dla których kwarantanna jest największą męczarnią. Bardzo źle znoszą samotność

3 znaki zodiaku, dla których kwarantanna jest największą męczarnią. Bardzo źle znoszą samotność Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Istnieją znaki zodiaku, które wybitnie źle znoszą czas epidemii. Przymusowa izolacja jest dla nich jedną z najgorszych rzeczy, którą mają szansę w życiu doświadczyć. Sprawdź, czy też znajdujesz się w tym gronie.

Znaki zodiaku to m.in. kopalnia informacji o charakterze, wadach, zaletach, miłościach, pracy i przyszłości. Opisy astrologów są niezwykle trafne i pokrywają się z tym, co niektórzy przeżywają przez koronawirusa.

Kwarantanna to dla nich udręka

Pojawienie się na świecie koronawirusa przewróciło życie wielu osób do góry nogami. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2, niektórzy muszą być na kwarantannie, inni w obawie o swoje zdrowie dobrowolnie nie wychodzą z domów przez 2 tygodnie. Wielu osobom ten czas się dłuży, nudzą się i twierdzą, że "powoli wariują". Samotność nie jest dla nich wskazana. Które znaki zodiaku cierpią najmocniej?

Ryby (19 lutego -20 marca) to z natury osoby przebojowe, które kiedy tylko mogą, otaczają się wianuszkiem znajomych i przyjaciół. Czują się dobrze wśród licznego towarzystwa osób, które dobrze znają. Dla nich to koszmar, kiedy z dnia na dzień muszą zmienić swoje przyzwyczajenia, a spotykać mogą się jedynie wirtualnie, na kamerce internetowej. Z czasem mogą się u niej pojawić depresyjne myśli, to towarzystwo innych urozmaicało Rybom czas i dawało powody do radości.

Które kolejne znaki zodiaku źle znoszą samotność?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca) zachowują się czasem tak, jakby wypiły 10 kaw i nadal by im było mało. Mają mnóstwo energii i milion pomysłów na minutę, cechują się też ogromną kreatywnością. Zamknięcie w czterech ścianach to dla nich coś okropnego. Uwielbiają wolność, a ta została im zabrana. Nie mogą doczekać się długiej wędrówki po lesie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia) potrzebuje drugiej osoby tak, jak ryba wody. Mają sprawdzone grono przyjaciół i znajomych, a mimo to uwielbiają zawierać nowe relacje. Wraz z innymi wpada na genialne pomysły. Zamknięcie w domu powoduje, że Strzelce w ogóle nie mają ochoty wstawać  z łóżka. Wszystko w ich mniemaniu jest bez sensu i bez żadnego celu. Nie mają pomysłów na to, jak zająć się sobą w kwarantannie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznie
  3. Rewelacyjnie proste i szybkie ciasto bez pieczenia. Nawet dziecko poradziłoby sobie z tym przepisem
  4. Biedronka wprowadza do oferty żele antybakteryjne. Cena zaskoczy każdego, ale jest jeden warunek
  5. Żywioł uderzy z całą mocą, żółte alerty dla kilku województw. Nadchodzi niż Mareike, będzie niebezpiecznie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News