Uważaj, jeśli popełnisz błąd, czeka Cię koszmarny tydzień. Ale niektóre znaki zodiaku nagle się wzbogacą

Uważaj, jeśli popełnisz błąd, czeka Cię koszmarny tydzień. Ale niektóre znaki zodiaku nagle się wzbogacą Źródło: .

Które znaki zodiaku powinny przygotować się na trudny czas, a które mogą odetchnąć z ulgą? Koniecznie przeczytaj ten horoskop i sprawdź, co może czekać cię w najbliższych dniach.

Znaki zodiaku nie dla wszystkich mają tą "szczególną moc". Niektórzy ludzie nawet nie przykuwają do nich większej wagi. Natomiast grono osób, zdaniem których numerologia nie jest przypadkowa, a horoskop rzeczywiście może przepowiedzieć przyszłość, nieustannie się powiększa, a zainteresowanie tym tematem wzrasta. Jeżeli zatem chcesz dowiedzieć się, czy w nowym tygodniu zaliczysz się do grona "szczęśliwców", czy wręcz przeciwnie, koniecznie przeczytaj. 

Koszmarny tydzień przez jeden błąd? Te znaki zodiaku nie będą zadowolone 

Skorpion zdecydowanie powinien przygotować się na dużą dawkę niekoniecznie pozytywnych emocji. Jeśli wyczekujesz ważnej dla ciebie wiadomości, nie nastawiaj się zbyt optymistycznie. To, co usłyszysz, może być dla ciebie sporym rozczarowaniem i wprawi cię w smutek i przygnębienie na kolejne dni. 

Osoby spod znaku Wodnika powinny mieć się na baczności. Przyjdzie ci zmierzyć się z poważną decyzją w sprawach sercowych, od której będzie zależeć naprawdę wiele. Zła decyzja może wszystko zmienić i szybko możesz jej pożałować.

Wagi będą miały w tym tygodniu ręce pełne roboty. To jednak nie obowiązki zawodowe zawładną twoimi emocjami, a spięcie z drugą połówką. Zrobi się dość nieprzyjemnie i niewykluczone, że szybko stracisz chęć do dalszych działań. 

Panny nie powinny bać się prosić o pomoc. Szczególnie w najtrudniejszych sytuacjach zapytaj kogoś o radę. Dzięki wsparciu bliskiej osoby możesz uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. 

Byki nie powinny tak zawzięcie bronić swoich racji. Upartość w tym tygodniu nie będzie ich sprzymierzeńcem, powinny czasem ustąpić. 

Lwy powinny bardziej zwracać uwagę na fakty, a niżeli kierować się tylko emocjami. Zbyt pochopne podjęcie decyzji pod wpływem nerwów, może bardzo ci zaszkodzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niektórzy nieźle się wzbogacą 

Jeżeli jesteś spod znaku Barana i dotychczas rozważałeś sprzedaż bądź kupno czegoś dla ciebie ważnego, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. To dobry czas na takie decyzje i co najważniejsze, szybko może ci się to opłacić. 

Bliźnięta, podobnie jak Barany, nie powinny zwlekać dłużej, i już teraz podjąć zdecydowane kroki we wszystkim, w czym do tej pory czuły się niepewnie. To najlepszy czas na konkretne i zdecydowane działania, a owoce swojego ryzyka możesz zebrać naprawdę szybko. 

Raki mogą spodziewać się pochwały w pracy i wyróżnienia na oczach wszystkich pracowników. To dobrze rokuje dla twojego życia zawodowego. 

Dla Strzelca będzie to czas wytchnienia, który spędzi w gronie rodzinnym. Po zabieganym tygodniu wreszcie znajdziesz chwilę za zasłużony odpoczynek, który dobrze ci zrobi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka

2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Koziorożce poczują przypływ pozytywnej energii i zacznie rozpierać ich chęć do działania. Chętnie podejmiesz się nowych wyzwań zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. 

Ryby pracowały ostatnio naprawdę ciężko, dlatego teraz przyszedł czas na zwolnienie tempa i cierpliwe wyczekiwanie pierwszych pochwał i uznania. Doceni cie nie tylko szef, ale również partner. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wylądujesz w szpitalu, państwo zapłaci. Mało kto wie o tym świadczeniu
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Dotknęła go najpotworniejsza tragedia, jaka może spotkać ojca. Podjął decyzję życia, gdy żona zaczęła odchodzić od zmysłów
  4. Czy makaron tuczy? Tylko, jeśli popełnisz ten podstawowy błąd
  5. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O diagnozie nieuleczalnej choroby Karolina Szostak dowiedziała się późno

Źródło: super express

Następny artykuł