Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści

Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści Źródło: .

Znaki zodiaku zdradzą najskrytsze tajemnice dotyczące charakteru, nawet jeśli ktoś wolałby, aby pozostały ukryte. Zidentyfikowanie potencjalnych manipulatorów w życiu jest bardzo istotne, jeżeli zastanawia się nad przyjaźnią czy bliższą relacją z daną osobą. Oto, kogo należy się wystrzegać.

Znaki zodiaku mogą zdradzić dużo więcej na temat czyjegoś charakteru, niż pobieżne oględziny. Często ludzie wydają się niesłychanie czarujący już po pierwszych kilku spotkaniach. Zastanawiając się, czy kontynuować znajomość, warto brać pod uwagę wszystkie możliwości, a także cechy, które mogą pozostać w ukryciu przez dłuższy czas. Manipulatorzy mają to do siebie, że niechętnie odsłaniają się ze swoim wyjątkowym talentem, a jego właściwości objawiają się na późniejszych etapach znajomości. Oto ci, którzy mają właściwe narzędzia, aby naprawdę zamącić komuś w głowie.

Znaki zodiaku, które potrafią manipulować ludźmi

Lwy to urodzeni manipulatorzy. Świetnie odnajdują się w sytuacjach towarzyskich i wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Wiedzą też, co powiedzieć, aby zawrócić komuś w głowie, a kiedy się wycofają, ich nienaganne maniery przysłonią to, co właśnie zrobili. Lwy uwielbiają stawiać na swoim, dlatego manipulacja nieraz jest dla nich codziennością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejnym znakiem zodiaku, który wspaniale bawi się ludzkimi emocjami, jest Skorpion. Osoby spod znaku Skorpiona są bardzo emocjonalne i ekspresyjne, ale obsesyjne przywiązanie do innych i chęć utrzymania ich pod swoim wpływem daje im niemal nadprzyrodzone moce. Nawet swoje intensywne emocje potrafią wykorzystać w taki sposób, aby kogoś przy sobie zatrzymać. Skorpiona nie spławi się jednym zdaniem i trzeba zdecydowanie na niego uważać.

Manipulatorzy często wykorzystują uczuciowość

Kolejnym znakiem zodiaku, który manipuluje innymi, nieraz wykorzystując swoją własną wrażliwość, są Ryby. Chociaż bardzo emocjonalne i wrażliwe, są tak skupione na sobie, że zwyczajnie nie potrafią do siebie dopuścić możliwości, że coś miałoby nie pójść po ich myśli. Dlatego w jednej chwili zalewają się łzami, a w drugiej z uśmiechem na twarzy przekonują kogoś, że wszystko jest w porządku.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Oto trzy znaki zodiaku, które najczęściej przejawiają manipulatorskie tendencje. Nie oznacza to oczywiście, że inne wcale ich w sobie nie mają, ale osoby spod wyżej wymienionych znaków mają ku temu wyjątkowe predyspozycje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "MasterChefa", uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami
  2. Mężczyzna nie chciał wstać z łóżka, ale szczeniak znalazł genialny sposób, żeby go obudzić. Metoda jest lepsza niż każdy budzik
  3. Trudno uwierzyć, ale to będą najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku. Podium ścina z nóg, kiedyś każdy by je wyśmiał
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: papilot

Następny artykuł