Wiadomo, które znaki zodiaku żyją krótko, a które najdłużej. Przeanalizowano 60 tys. śmierci

Wiadomo, które znaki zodiaku żyją krótko, a które najdłużej. Przeanalizowano 60 tys. śmierci Źródło: unsplash.com/ Clément Falize

Znaki zodiaku kojarzą się przede wszystkim z określaniem cech charakteru i horoskopu na dany dzień. Według astrologów, na ich podstawie można ustalić znacznie więcej, na przykład długość życia. Po zbadaniu wielu tysięcy zgonów ustalono pewne zależności.

Znaki zodiaku mogą dużo powiedzieć o każdej osobie. Wady, zalety, a nawet relacje między poszczególnymi znakami mogą być wskazówką dla tych, które wierzą w ich znaczenie. Ciekawe dla nich może wydać się również badanie przeprowadzone przez grupę astrologów. Specjaliści przeanalizowali aż 60 tysięcy przypadków śmierci i na ich podstawie ustalili, kto będzie żył bardzo długo, a kto raczej nie.

Które znaki zodiaku żyją najdłużej?

Długie życie wiodą zazwyczaj znaki, które stawiają nie na pracę czy romanse, a na twarde stąpanie po ziemi i aktywność fizyczną. Zdecydowanym liderem jest Koziorożec, który mimo swojego roztargnienia, może dożyć nawet 90 lat. Upór w dążeniu do celu oraz odporność na wszelkie niewygody sprawia, że to właśnie osoby spod tego znaku zazwyczaj cieszyły się długim, spokojnym życiem.

Kolejnym znakiem z darem długowieczności jest Byk, który bywa bojaźliwy wobec nowości oraz ryzyka. Dzięki temu uniknie wielu niebezpiecznych sytuacji. Zamiłowanie do zdrowego trybu życia także przyczyni się do jego wydłużenia nawet do 85 lat. Podobnie, bo 83 lata, statystycznie żyją Wagi, a zwłaszcza panowie spod tego znaku. Tendencja do filozofowania sprawia, że częściej niż na dolegliwości fizyczne, cierpią na depresję, jednak mimo to udaje im się dożywać pięknej starości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, które żyją najkrócej

Jak pokazały prowadzone badania, niektóre znaki zodiaku żyły o wiele krócej, niż inne. Tendencje do używek i ciągłego zamartwiania się oraz duża ilość stresu sprawiają, że Ryby bardzo wcześnie odchodzą z doczesnego świata. Najczęściej umierają jeszcze przed 70. rokiem życia. Podobnie jest z Rakami, które zazwyczaj są słabe fizycznie. Często chorują, a osłabiony organizm w końcu nie wytrzymuje. Możliwe, że stanie się to nawet przed 65. rokiem życia.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Wieloletnia starość ominie także Wodniki. Choć z pozoru wiodą spokojne i uporządkowane życie, ich oddanie pracy może okazać się zgubne. Osłabiają swoje ciało i umysł, a organizm w końcu nie będzie w stanie pokonać wielu zwykłych dolegliwości podeszłego wieku. Najpewniej umrą około 64. roku życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Koszmar Halinki z Kiepskich. Aktorka straciła wszystko, jest na dnie
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. Nagły tragiczny wypadek bohatera show Polsatu. Pierwsze co zobaczył, to zerwana noga

Źródło: Srathbun

Następny artykuł