3 znaki zodiaku, które najgorzej znoszą jesień. Powinny zaszyć się w domu i nie wychodzić z łóżka

3 znaki zodiaku, które najgorzej znoszą jesień. Powinny zaszyć się w domu i nie wychodzić z łóżka Źródło: unsplash/Pablo Basagoiti/

Jeżeli znaki zodiaku są dla ciebie ważne i regularnie zagłębiasz się w horoskopy, koniecznie to przeczytaj. Tym razem masz szansę dowiedzieć się, czy to przypadkiem nie dla ciebie tegoroczna jesień będzie trudna do zniesienia.

Które znaki zodiaku mogą spodziewać się jesiennej chandry? Choć niektórzy zupełnie nie wierzą w numerologię i twierdzą, że horoskopy nie mają prawa się spełniać, co jakiś czas zagłębiają się w ich treść, by "tak z ciekawości" zobaczyć, co ich może czekać. Gdy tylko przepowiednia gwiazd się ziszcza, nie potrafią ukryć zaskoczenia. Jeżeli zatem wierzysz, że horoskopy mogą mówić prawdę, koniecznie to przeczytaj i sprawdź, czy nie trafiłeś do grona "wybrańców". 

3 znaki zodiaku, które jesienią powinny zaszyć się w domu i nie wychodzić z łóżka 

Jesień chyba dla nikogo nie jest szczególnie przyjemną porą roku. Choć z początku niekiedy wciąż jeszcze przypomina nam lato, o tyle potem, gdy raz zacznie padać, pada już na dobre. Taka aura niekoniecznie zachęca do spacerów, a gdy do tego nie najlepiej nam się układa w pracy, szkole czy w sprawach sercowych, chcemy się zaszyć w zaciszu swoich czterech ścian. Te 3 znaki zodiaku szczególnie ciężko zniosą ponury jesienny czas. 

Pod tym względem na pierwszy plan wysuwa się Baran, który choć uchodzi za największego wojownika, tym razem straci swoje siły. Dla osób spod tego znaku słońce i jasne zachęcające do życia kolory to podstawa dobrego nastroju. Dlatego gdy znikają, a na dworze robi się szaro i nieprzyjemnie, Barany nie mają ochoty wynurzyć choćby jednej stopy spod kołdry. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejnym znakiem jest Rak. On również nie uniknie złego samopoczucia związanego z jesienną aurą. Niewiele mu potrzeba do pogorszenia nastroju, a gdy niska temperatura zapanuje na dobre, Rak nie tak łatwo pozbędzie się pesymistycznego podejścia do życia. Zodiakalne raki mogą się w tym czasie stać nieco zgorzkniałe i negatywnie nastawione do świata i ludzi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Ostatnim już znakiem, który może nieco wszystkich zaskoczyć, jest zazwyczaj waleczny i niezwyciężony Lew. Gdy lato przemija, lew zmienia się w swoje przeciwieństwo i na próżno szukać w nim ambicji i odwagi. Jesień budzi w nim swego rodzaju melancholię - wówczas woli spędzić czas samotnie i niekiedy uronić łzę przy smutnym filmie, czego zwykle nie miewa w zwyczaju. Nawet drobne rzeczy będą stanowiły dla niego wyzwanie, co może niekorzystnie przełożyć się na życie zawodowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: onet

Następny artykuł