3 znaki zodiaku, które nigdy nie powinny mieć partnera. Ich życie będzie o wiele lepsze bez drugiej połówki

3 znaki zodiaku, które nigdy nie powinny mieć partnera. Ich życie będzie o wiele lepsze bez drugiej połówki Źródło: .

Znaki zodiaku, które najlepiej czują się tylko w swoim towarzystwie? Nie potrzebują partnera, żeby wieść szczęśliwe życie. Osoby, które urodziły się pod szczęśliwą gwiazdą, mogą spokojnie zająć się swoją karierą i samorealizacją, a życiowy partner nie jest im do niczego potrzebny.

Osoby, dla których znaki zodiaku są ważne, powinny koniecznie zapoznać się z tym rankingiem. Okazuje się, że niektórzy nie powinni zaprzątać sobie głowy miłością i poszukiwaniem drugiej połówki, gdyż świetnie sobie radzą w pojedynkę. Te trzy znaki zodiaku powinny zająć się sobą i własną karierą zawodową, bo wszystko wychodzi im o wiele lepiej, kiedy żyją w samotności. 

Trzy znaki zodiaku, które powinny być singlami

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez drugiej połówki. Założenie rodziny i miłość drugiej osoby są dla nich najważniejszą sprawą w życiu. Niektóre osoby jednak świadomie wybierają życie wiecznego kawalera bądź starej panny i czują się z tym świetnie. Koniecznie sprawdź, jaka przyszłość jest pisana tym 3 znakom zodiaku, którym do szczęścia w życiu nie potrzeba drugiej połówki. 

Lew

Każdy Lew kocha przede wszystkim samego siebie. Ma wysokie mniemanie o sobie i lubi, gdy inni prawią mu komplementy. Otacza się osobami, które non stop go chwalą i podziwiają. Lew lubi przestrzeń i wolność. Nie chce być ograniczany przez drugą połówkę, dlatego najlepiej czuje się sam. Również wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej wychodzi mu najlepiej w pojedynkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strzelec

Strzelec to prawdziwy imprezowicz. Kocha chodzić na dyskoteki, na których jest niekwestionowanym królem parkietu. Jego pewność siebie i przebojowość sprawia, że łatwo poznaje nowych ludzi. Osoba spod znaku Strzelca nie znosi nudy, dlatego ciągle szuka nowych doznań i ekstremalnych wrażeń. U boku partnera będzie się czuła przytłoczona, dlatego woli radzić sobie ze wszystkim sam. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

Wodnik

Wodnik jest prawdziwym indywidualistą. Dla niego kompromisy nie istnieją. Osoba spod tego znaku nie dogada się z nikim, kto będzie podważał jej poglądy. Wodnik może funkcjonować tylko i wyłącznie jako singiel, gdyż taki styl daje mu pełną swobodę i radość życia. Podporządkowanie się drugiej osobie nie wchodzi w grę, dlatego lepiej nie zakochiwać się w osobie spod tego znaku zodiaku, jeśli lubi się mieć własne zdanie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prawie 2 mln Polaków z podwyżką. Niektórzy zgarną dodatkowe TYSIĄCE!
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Z mężem adoptowali 125 dzieciaków. 28 lat po przygarnięciu chłopca, którego nikt nie chciał usłyszała druzgocącą wiadomość
  4. Przepis na jesienną marynatę do kotletów schabowych nada im smaku jak z drogiej restauracji. Rozkosz tylko dla prawdziwych smakoszy!
  5. Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

źródło: Popularne

Następny artykuł