Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner

Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner Źródło: unsplash/ Priscilla Du Preez

Te znaki zodiaku, w przypadku mężczyzn, powinny zwrócić Twoją uwagę. Ci panowie będą najlepszymi mężami, a jeżeli niebawem zamierzasz powiedzieć sakramentalne "tak" koniecznie sprawdź, czy Twój partner znajduje się na tej liście.

Znaki zodiaku, które za chwilę Ci przedstawimy, zdecydowanie są warte uwagi. Jeśli masz obawy przed nowym związkiem lub za chwilę staniesz na ślubnym kobiercu i nie jesteś pewna, czy ukochany będzie dobrym partnerem do końca życia, przeczytaj i sama przekonaj się, czy wybranek należy do grona wyjątkowych. 

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są najlepszymi mężami 

Jeżeli chcesz przekonać się, czy Twój facet będzie dobrym mężem, koniecznie poznaj jego znak zodiaku, a dowiesz się wszystkiego, co do tej pory mogło spędzać Ci sen z powiek. Oto lista 6 panów, którzy będą najlepszymi partnerami na całe życie. 

Barany są szczere i wierne. Prawdziwie zakochany mężczyzna spod tego znaku dla swojej wybranki jest w stanie zrobić wszystko. Zadba więc o Twoje dobro i bezpieczeństwo, a jeżeli będzie widział, że odwzajemniasz jego uczucie, nigdy nie dopuści się zdrady. Zodiakalne Barany są nienawidzą kłamstwa u innych i sami się go nie dopuszczają. 

Rak jest lojalny, wierny, a najważniejszą wartością w jego życiu od zawsze jest rodzina - zarówno ta, w której się wychował, jak i ta, którą sam stworzy. Nie boi się okazywać uczuć i chętnie docenia swoją partnerkę. Lubi zaskakiwać ją drobnymi prezentami, a szczerze zakochany potrafi wybaczyć naprawdę wiele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lew uchodzi za najwierniejszy ze znaków. Nie dopuszcza do swojej myśli "skoku w bok", dlatego, gdy w związku przestaje się układać woli rozstać się w zgodzie, a niżeli uciekać się do chwil namiętności z inną. Jeżeli znajduje tę jedną - jedyną pielęgnuje relację i stara się nie doprowadzać do konfliktowych sytuacji. Jej szczęście zawsze jest dla niego najważniejsze.

Panny to bardzo wrażliwi mężczyźni, którzy nie wyobrażają sobie niezobowiązujących relacji. Ich marzeniem od zawsze była ukochana żona przy boku i dzieci, dlatego o każdej partnerce myślą poważnie. Dla kobiety życia są w stanie wiele poświęcić, a jej zdanie zawsze jest dla nich najważniejsze. 

Strzelec na co dzień ceni sobie wolność i brak zobowiązać, jednak gdy się zakochuje, wszystko inne traci dla niego znaczenie. Zodiakalny Strzelec jest szczery, wierny i uczciwy, stara się żyć tym co tu i teraz, dlatego nie musisz obawiać się, że będąc z Tobą w związku, zdarzy mu się wspominać swoja byłą.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Koziorożec również jest wierny i lojalny. Dobro bliskich jest dla niego najważniejsze, więc w kryzysowych sytuacjach potrafi nawet zaniedbać zawodowe obowiązki. Będąc w związku, nie ogląda się za innymi kobietami. Nie obawia się zobowiązań, dlatego doskonale sprawdzi się nie tylko jako mąż, ale również jako ojciec. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Ciężka choroba spadła jak grom z nieba. Magda Gessler nie wiedziała, co robić, bohater "Kuchennych Rewolucji" podbił jednak serce restauratorki
  4. Tuż po ślubie na jaw wyszła straszliwa prawda. Matka panny młodej za jej plecami robiła z zięciem najgorsze rzeczy
  5. Koniec pewnej epoki. Dagmara z "Królowych życia" podjęła decyzję, teraz nie ma odwrotu

Źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News