3 znaki zodiaku, którym bardzo trudno się zakochać. Gdy zdobędziesz ich serce, to już na całe życie

3 znaki zodiaku, którym bardzo trudno się zakochać. Gdy zdobędziesz ich serce, to już na całe życie Źródło: Pixabay / Alexas_Fotos

Znaki zodiaku przypisują każdemu właścicielowi określony zestaw cech osobowości. Ludzie spod niektórych znaków są bardziej kreatywni, a ci spod innych lepiej radzą sobie z gospodarowaniem pieniędzmi. Osoby spod tych 3 znaków bardzo ciężko w sobie rozkochać.

Znaki zodiaku określają wiele cech ludzkich osobowości. Przynależność do jednego z tych 3 może być przyczyną wiecznych miłosnych niepowodzeń. Niektórym wyjątkowo trudno przychodzi stan zakochania.

Znaki zodiaku mają różne zestawy cech. Osobom spod tych 3 znaków bardzo trudno jest się zakochać

Jeśli zmieniasz partnerów bardzo często albo nigdy nie mogłeś znaleźć prawdziwej miłości, być może pochodzisz właśnie spod jednego z tych wyjątkowych znaków. Astrolodzy wskazują, które z nich mają wyjątkowe trudności z nawiązywaniem miłosnych relacji i oddaniem swojego serca partnerowi.

Osoby spod znaku Koziorożca są bardzo powściągliwe w uczuciach. Z reguły nie uganiają się szaleńczo za płcią przeciwną i wolą przeczekać chwilowe uniesienia serca. Są bardzo wymagające wobec potencjalnych partnerów i trudno im akceptować własne uczucia. Żeby zdobyć ich miłość, należy być bardzo cierpliwym i łagodnym, bo pod twardą skorupą kryją się niezwykle wrażliwe i pragnące miłości osoby.

Znaki zodiaku mogą tłumaczyć porażki w sferze uczuciowej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Panny rzadko pierwsze angażują się w związek jako pierwsze. Za wszelką cenę starają się kontrolować buzujące w nich uczucia i wolą pozostawić je na wyjątkową okazję. Dodatkowo, mają problem z wiarą w siebie. Ciężko im przyznać, że ktoś mógłby je szczerze pokochać. Jak same twierdzą, są osobami niedoskonałymi i przez to nie zasługują na miłość. Jeśli jednak rozkochamy w sobie osobę spod tego znaku, to będzie bardzo oddanym partnerem.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Trzeci znak, któremu ciężko przychodzi stan miłosnego uniesienia, to Wodnik. Osoby spod tego znaku najbardziej na świecie cenią sobie niezależność. Pomimo silnego pragnienia, by znaleźć sobie bratnią duszę, nie potrafią w pełni zaangażować się w związek. Tak bardzo cenią sobie własne towarzystwo i wolność, że błyskawicznie znajdują powody, by zakończyć każdą dobrze rokującą relację. Pozostaje nadzieja, że z wiekiem zaczną odczuwać wreszcie potrzebę stabilizacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Będzie zabawa. Wiemy, ile Tadeusz Rydzyk zapłacił za organizację hucznych urodzin Radio Maryja
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News