Trzynasty znak zodiaku, o którym nikt nie mówi. Kiedy wypada i jakie tajemnice kryje?

Trzynasty znak zodiaku, o którym nikt nie mówi. Kiedy wypada i jakie tajemnice kryje? Źródło: pixabay.com/ DarkWorkX

Znaki zodiaku błędnie kojarzone są z liczbą dwanaście. Jednak znaków tak naprawdę, przynajmniej od jakiegoś czasu, jest trzynaście. Ostatni z nich skrywa największe tajemnice, a niezmiernie rzadko jest opisywany w horoskopach.

Znaki zodiaku skrywają przed ludźmi przyszłość, ułatwiają poznanie siebie i innych osób. W horoskopy można wierzyć lub nie, ale i tak praktycznie każdy zna przypisany mu gwiazdozbiór. Za sprawą przeprowadzonych badań okazuje się jednak, że błędne jest założenie, że jest ich dwanaście.

Znaki zodiaku, czyli wielka trzynastka 

Dosyć popularną opinią jest, że znaków zodiaku istnieje tylko dwanaście. Nie zgadzał się z tą tezą jeden z astronomów, Parke Kunkle. W 2011 roku oświadczył, że przez setki lat istnienia człowieka gwiazdozbiory na niebie uległy zmianom. Poinformował nie tylko o zaistniałym przeszeregowaniu znaków zodiaku, ale także o pojawieniu się jeszcze jednego. 

Na podstawie prowadzonych obserwacji ustalił nowy porządek znaków w następujący sposób:  Koziorożec:  20.01-16.02, Wodnik: 17.02-11.03, Ryby: 11.03-18.04 ,Baran: 19.04-13.05, Byk: 14.05-21.06, Bliźniaki: 21.06-20.07, Rak: 21.07-10.08, Lew: 10.08-16.09, Panna: 17.09-30.10, Waga: 30.10-23.11, Skorpion: 24.11-29.11, Wężownik: 29.11-17.12, Strzelec: 18.12-20.01. 

Nowym znakiem zodiaku odkrytym przez Kunkle okazał się być Wężownik, który wpasował się między skorpiona i strzelca.

Tajemnice Wężownika odkryte 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakie są osoby spod tego znaku? Wężowniki charakteryzują się wysoko rozwiniętą inteligencją. Nie należą one do osób przeciętnych. Są pełne optymizmu, którym zarażają wszystkich dookoła. Kiedy decydują się czymś zająć, poświęcają temu nie tylko swój czas i pokłady energii, ale też skupiają na tym wszelkie myśli.

Mają w sobie sporo cech przypisywanych byłym Strzelcom. Nie ciągnie ich do związków, częściej i silniej angażują się we flirty niż długie relacje z jedną osobą. W bezpośrednim kontakcie z innym ludźmi nie ukrywają swojej prawdziwej twarzy, są bezpośrednie i prostolinijne.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Nie zważając na ustalenia nowego harmonogramów znaków zodiaku Wężownik nadal nie jest brany pod uwagę przy układaniu horoskopów czy w pojawiających się w mediach zestawieniach. Warto może jednak się nim zainteresować, żeby uniknąć nieporozumień, gdy zacznie zdobywać taką sławę, jak dwanaście pozostałych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek ma uderzyć w sieciówki. Ale MILIONY wyciągną z naszych kieszeni
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

źródło: interia

Następny artykuł