znaki zodiaku
Pixabay Counselling
Mateusz Sidorek - 17 Kwietnia 2020

Najbardziej agresywne i niebezpieczne znaki zodiaku. Policyjne statystyki nie kłamią

Niektóre znaki zodiaku mogą charakteryzować się wysoką agresją - tak sugerują statystki policyjne. Przebywanie w ich towarzystwie czasem może grozić niebezpieczeństwem. Opublikowano niezwykłe zestawienie.

Nawet jeśli znaki zodiaku traktujecie z przymrużeniem oka, okazuje się, że czasem horoskop rzeczywiście się sprawdza. Wiedzą o tym nawet najwięksi sceptycy. Dlatego warto zapoznać się jego zawartością, aby móc przewidzieć niekorzystne sytuacje.

Ewa ŻarskaOstatnie przed śmiercią zdjęcie Ewy Żarskiej. Opublikowała je dzień wcześniej, słowa wyciskają wszystkie łzy z oczuCzytaj dalej

Grupa autorów, chcąc zbadać, które znaki zodiaku mogą cechować się większą podatnością na agresję, poprosiła o dostęp do policyjnych dokumentów. W trakcie ich analizy, zespół wpadł na interesujący trop. Następnie zdecydował się opublikować szokujące zestawienie. Ranking, który sporządzili, oparli na 40 głośnych sprawach kryminalnych, dotyczących seryjnych morderców.

Znaki zodiaku, które mogą cechować się wysoką agresją

Autorzy sprawdzili dane skazanych, aby odkryć ich znaki zodiaku. W ten sposób chcieli udowodnić związek między horoskopem a skłonnością do podejmowania agresywnych działań oraz stwarzania sytuacji niebezpiecznych, zagrażających zdrowiu i życiu innych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

pieniądze zobaczyła napiwek i zamarłaKelnerka zobaczyła napiwek i zamarła. Nie miała chwili do stracenia, od razu wybiegła z restauracjiCzytaj dalej

Okazało się, że wśród badanych morderców przeważały znaki zodiaku takich jak ryby oraz strzelec. Według autorów, ludzie spod tych znaków mogą stwarzać zagrożenie swoim partnerom oraz całemu otoczeniu. Niezwykłe statystyki zostały opublikowane przez portal The Sun. Grupa badawcza zwróciła też uwagę na to, że nasz horoskop może rzutować również na inne cechy, dlatego warto mu się bliżej przyjrzeć.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd dał zielone światło na otwarcie cmentarzy. Padła konkretna data, jest jeden warunek
2. Ostatnie zdjęcie przed śmiercią Ewy Żarskiej. Pokazała je 24 godziny temu, najbardziej porusza opis

Pamiętajmy jednak, że znaki zodiaku to coś, co powinniśmy traktować jedynie z przymrużeniem oka. Nie można nikogo oskarżać tylko i wyłącznie poprzez datę urodzenia, ponieważ będzie to tylko bezpodstawne oskarżanie, wynikające z uprzedzeń. Nie wiadomo również, czy badanie można byłoby przenieść na grupę innych więźniów i uzyskać identyczne wyniki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus jednak nie pochodzi od nietoperzy? Nowa teoria na temat początku epidemii
  2. Nie żyje piłkarski mistrz świata. Zmarł z powodu zarażenia COVID-19
  3. Starszy pan stał obok kolejki do sklepu. Gdy klienci poznali powód, natychmiast zaczęła się kłótnia
  4. Niemowlak zasnął, a obok niego pojawił się szczeniak. Długo nie czekał, mama natychmiast złapała za telefon
  5. Husky kochają zimno, ale ich szczeniak zdecydowanie przesadził. Ciężko uwierzyć, gdzie udało mu się wejść
  6. Wykazali jak hamburger z McDonald's zachowuje się w żołądku. Zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach

Córka porażająca prawaZajrzała przez okno i natychmiast wezwała policję. Matka robiła 7-latce okropne rzeczy, porażająca prawda wyszła na jawCzytaj dalej

źródło: Papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News