Niestety, oni już tacy są. Te 3 znaki zodiaku zdradzają żony i mężów

Niestety, oni już tacy są. Te 3 znaki zodiaku zdradzają żony i mężów Źródło: Pixabay/ DarkWorkX

Znaki zodiaku mają wpływ na wiele dziedzin życia, a przynajmniej tak twierdzą osoby ufające astrologii. Także na skłonność do zdrad. Może więc warto zajrzeć w gwiazdy, zanim rozpocznie się poważny związek. Horoskop pozwoli uniknąć rozczarowania.

Znaki zodiaku mogą wpływać na skłonność do zdrad. Dla jednych może być to łatwa wymówka dla swoich skoków w bok, dla innych - przestroga, by unikać osób urodzonych w danym czasie. Czy data urodzenia ma rzeczywiście decydujący wpływ na ludzką wierność? Przekonują o tym osoby ufające astrologii. Jak się okazuje, są trzy znaki zodiaku, które szczególnie służą zdradom. Jeśli ktoś szuka stałego, uczciwego związku i wierzy we wpływ gwiazd na życie - chyba powinien wystrzegać się osób urodzonych pod tymi znakami.

Znaki zodiaku z predyspozycją zdrady

Które znaki zodiaku sprzyjają zdradom? Każdy znak obdarza innym charakterem. Okazuje się, że osoby urodzone pod tymi trzema stosunkowo często ulegają pokusie i decydują się na skoki w bok.

Bliźnięta - osoby spod tego znaku znane są z tego, że wciąż potrzebują nowych wyzwań i wrażeń. Niestraszne są im ciągłe zmiany i chęć do eksperymentów. Często trudno dotrzymać im kroku, a i one niechętnie czekają na innych. Wystarczy jedna zachęta, a podążą za nową osobą. Nie jest dla nich problemem zastąpić przyjaciół i partnera nowymi ludźmi. Bliźnięta najlepiej czują się w związkach, które nie są jasno zdefiniowane. I wcale się z tym nie kryją. Pretensję zdradzonego partnera prędzej skwitują zdziwieniem niż skruchą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strzelec - osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są uważane za najbardziej niezależne. Słyną z tego, że chadzają własnymi drogami, a ze zdanie innych biorą pod uwagę co najwyżej kurtuazyjnie. Strzelce cenią sobie wolność, także w związku. Ograniczenia powodują naturalną chęć buntu, a to prowadzi do zdrady. Dodatkowo, Strzelce nie lubią być samotne, a znajomości nawiązują bez problemów. Okazje do przelotnych romansów pojawiają się więc same. I Strzelec chętnie z nich korzysta.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"

2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną kolejne pieniądze

Lew - osoby spod tego znaku zodiaku mają ogromne pokłady energii, które imponują innym osobom. Dlatego Lwy nie mają problemu ze znalezieniem partnera. Na nieszczęście dla owego partnera, Lwy lubią być adorowane, więc rutyna w związku szybko je nudzi i szukają czegoś nowego. I znajduje bez problemu, bo jest bardzo pewny siebie. Gdy widzi nowy cel, błyskawicznie bierze się za zdobycie go. A to cios dla obecnego, porzuconego partnera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News