Oto Twoje ukryte wielkie wady. Znaki zodiaku ujawniają wszystko

Oto Twoje ukryte wielkie wady. Znaki zodiaku ujawniają wszystko Źródło: pixabay/komahouse

Znaki zodiaku są kluczowe dla osób wierzących w astrologię. Wyspecjalizowane w tej dziedzinie wróżki i wróżbici potrafią wiele powiedzieć na temat człowieka na podstawie samej daty urodzenia. Szczególnie istotne wydają się wady przypisane do poszczególnych znaków.

Znaki zodiaku mają w sobie zapisane także wady człowieka. Dzięki wróżbom można łatwiej spostrzec, z czym mamy problemy i później zacząć nad nimi pracować. Osoby urodzone w poszczególnych miesiącach zdają się przejawiać pewne charakterystyczne typy zachowań.

Znaki zodiaku mówią wiele o wadach ludzi. Sprawdź jakie są twoje

Osoby ze znakiem Barana charakteryzują się dużą impulsywnością - z reguły najpierw robią, później myślą. Takie osoby łatwo poddają się emocjom i zwykle prowadzą bardzo niepoukładane życie. Z kolei Byki charakteryzują się umiłowaniem do luksusu i szukają wszelakich wygód. To osoby, które lubią się chwalić i nie znają umiarkowania w jedzeniu i piciu.

Ludzie urodzeni pod znakiem Bliźniąt słyną z ogromnej inteligencji, ale i wyrachowania. Potrafią dobrze kłamać i wykręcić się, kiedy już na tym kłamstwie się je przyłapie. Z kolei Raki poszukują autorytetów, w które będą zapatrzone jak obrazek. Często ofiarą pada ich partner, który przez przesadne uwielbienie może stać się bardzo nachalny.

Będąc urodzonym pod znakiem Lwa, trzeba uważać na swoje duże ego. Z reguły lwy uważają się za idealne i nie dostrzegają własnych wad - dlatego tez nie znoszą sprzeciwu. Z kolei Panny mają tendencje do popadania w zazdrość. Zawsze szukają dziury w całym i porównują się do innych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W przypadku Wagi, największa wadą może być próżność. To osoby, które przesadnie dbają o swój wygląd, przywiązując wagę do mało istotnych detali. Lubią też zamieszczać mnóstwo zdjęć w portalach społecznościowych. Skorpion zdecydowanie nie jest monogamistą. Osoby urodzone pod tym znakiem lubią flirtować i ciągle szukają wrażeń - takie osoby mają wyjątkowo duże trudności w związkach.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Strzelcy są przesadnie rozgadani i mają skłonności do cudzołóstwa. Lubią plotkować i ciągle szukać nowych wrażeń, co czasem wpędza je w kłopoty. Z kolei Koziorożec jest chciwy i może mieć tendencje do pracoholizmu. Osoby urodzone pod tym znakiem powinny uważać na to, ile czasu poświęcają na pracę.

Wodnik z reguły jest bardzo wyniosły i uważa się za osobę idealną. Często traktuje ludzi z góry i hiperbolizuje kierowanie do niego pochwały. Osoby spod znaku Ryb znane są z lenistwa. Urodzeni pod tym znakiem często zaniedbują obowiązki, żeby odpowiednio wypocząć i przemyśleć sobie swoje sprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Farna w rozpaczy. Do sieci wyciekły jej intymne zdjęcia z WULGARNYMI opisami. Fani gwiazdy przerażeni. Kto za tym stoi?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Magiczne Wrota

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News