Twoja teściowa ma któryś z 4 znaków zodiaku? Lepiej z nią nie zadzieraj, nie ma wredniejszych osób od nich

Twoja teściowa ma któryś z 4 znaków zodiaku? Lepiej z nią nie zadzieraj, nie ma wredniejszych osób od nich Źródło: unsplash.com/Damir Bosnjak

Znaki zodiaku zdaniem wielu mogą dać odpowiedź na wiele życiowych pytań, pokierować właściwą drogą lub rozjaśnić pewne ważne sprawy. W życiu warto znać znak zodiaku swojej teściowej i wiedzieć, jak dokładnie z nią postępować.

Znaki zodiaku, spod których pochodzą najgorsze teściowe, są tylko cztery. Zapewne nie raz mama partnerki lub partnera z powodzeniem zamieszała w rodzinnych relacjach. Astrolodzy są jednogłośni - tych kobiet należy unikać.

Znaki zodiaku, spod których pochodzą najgorsze teściowe

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Teściowa spod znaku Lwa oznacza tylko chaos. Uwielbia być w centrum uwagi i podobnie jak to groźne zwierzę, wszystko musi być po jej myśli. Rozporządzanie i rozkazywanie to jej konik - biedny jest ten, kto choć raz jej się sprzeciwi. Jest pamiętliwa i będzie próbowała utrudniać życie zięciowi.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran to znak, którego drugim imieniem jest "krytyka". Teściowa najpierw zacznie zasypywać całą rodzinę złotymi radami, które niekoniecznie muszą wyjść wszystkim na dobre. Będzie się wtrącać i krytykować, bo na wielu rzeczach zna się najlepiej. Uwielbia stawać na swoim i nie da jej się przegadać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Każda żona powinna uciekać przed teściową spod znaku Skorpiona gdzie pieprz rośnie. Nie da nikomu nacieszyć się szczęściem - jest zaborcza, wścibska, obrażalska i kocha manipulować innymi. Do tego jest mściwa i nie znosi sprzeciwu. Będzie przekraczać wszelkie granice i nie da się jej niczego wytłumaczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Teściowe spod znaku Panny czują się ogromnie przywiązane do swoich dzieci. Są tym samym mocno zazdrosne o żony swoich synów. W każdym słowie i geście wyczuwają intrygę i kłamstwa. Boją się, że inna kobieta może zbuntować dziecko przeciw nim. Można spodziewać się ostrej rywalizacji: Panna będzie próbowała udowodnić, że synowa jest od niej gorsza pod każdym względem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News