Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć Źródło: Pixabay/Sarah_Loetsher

Znaki zodiaku mogą ostrzec nas przed popełnieniem życiowego błędu. Okazuje się, że mężczyźni, urodzeni pod tymi znakami zodiaku są fatalnymi mężami i lepiej trzymać się od nich z daleka. Ten kto wierzy w horoskopy, z pewnością powinien to przeczytać.

Astrolodzy sporządzili listę, według której te znaki zodiaku nie nadają się na męża. Według naukowców, Ci mężczyźni mają różne oblicza i nigdy nie wiemy jakiego zachowania możemy się po nich spodziewać. Życie z tymi facetami, może okazać się prawdziwym horrorem, dlatego warto zapoznać się, kogo unikać i z kim nie wiązać swojej przyszłości. 

Znaki zodiaku, które skreślają go jako kandydata na męża

Mimo iż nie każdy wierzy w horoskopy, a część nawet je wyśmiewa, to jednak trudno nie zgodzić się z faktem, że data urodzenia wpływa na charakter osoby. Każdy znak zodiaku ma swoje dominujące cechy, dlatego warto się z nimi zapoznać. W szczególności, jeżeli chodzi o naszego przyszłego męża. Nikt przecież nie chce związać się z tyranem, czy nieodpowiedzialnym człowiekiem. Jeżeli Twój mężczyzna urodził się spod któregoś z tych znaków, to lepiej zastanów się, czy warto się z nim wiązać. 

Według astrologów, istnieją mężczyźni spod znaków zodiaku, którzy kompletnie nie nadają się na mężów. Pierwszym z nich jest Wodnik, który jest niezwykle zaborczy i nie chce się dzielić nikim ze swoją kobietą. Jest zazdrosny nawet o jej koleżanki. On sam za to ceni sobie wolność i nie znosi ograniczeń, dlatego często będzie opuszczał wasze rodzinne gniazdo, nawet nie informując Cię o tym. Jeśli nie chcesz zostać zamknięta w domu, podczas gdy on będzie bawił się w najlepsze, to lepiej odpuść sobie faceta spod znaku Wodnika. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźnięta są z kolei niestabilne w uczuciach. Bardzo łatwo się zakochują i równie szybko tracą zainteresowanie swoim partnerem. Nie znoszą nudy, dlatego ciągle w ich życiu musi się coś dziać. Mężczyźni spod znaku bliźniąt nie lubią również siedzieć w domu, dlatego raczej rzadko ujrzysz swojego męża w domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Niechlubny ranking zamyka Skorpion. Według astrologów, mężczyzna spod tego znaku, to najgorszy kandydat na męża. Naukowcy twierdzą, że Skorpiony to tyrani i manipulatorzy. Zawsze mają rację i trzeba się z nimi zgadzać. Życie z takim facet nie będzie więc łatwe i przyjemne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  4. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  5. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News