Jaki jesteś w małżeństwie? Znaki zodiaku mówią wszystko, uważajcie na jeden z nich, to wyjątkowy łajdak

Jaki jesteś w małżeństwie? Znaki zodiaku mówią wszystko, uważajcie na jeden z nich, to wyjątkowy łajdak Źródło: Pixabay/ DarkWorkX

Znaki zodiaku mogą powiedzieć o danej osobie wszystko. Znając datę urodzenia, można określić cechy charakteru, a co za tym idzie - przewidzieć, jakim człowiek będzie małżonkiem. Gwiazdy zdradzają wszystko.

Znaki zodiaku kryją w sobie mnóstwo tajemnic. Wierzący w astrologiczną moc ufają, że na podstawie daty urodzenia można wiele dowiedzieć się o danej osobie, nawet tego, jakim będzie małżonkiem. Budowa udanego związku zależy między innymi od dopasowania charakterów, zapisanych w znakach zodiaku. Warto przekonać się, jakie są najmocniejsze i najsłabsze strony każdego znaku w kontekście małżeństwa.

Znaki zodiaku w małżeństwie. Kto będzie najlepszym mężem i żoną?

Baran - osoby spod tego znaku cechuje energia i kreatywność, dlatego świetnie czują się w roli liderów. Nie inaczej jest w związkach. Dlatego związek z Baranem nigdy nie będzie nudny, jednak trzeba się liczyć z oddaniem inicjatywy partnerowi spod tego znaku. Nie można go ograniczać i hamować jego zapędów, tylko wziąć udział w jego aktywnym trybie życia. Brak rutyny zapewni w tym przypadku sukces.

Byk - osoby spod znaku Byka są znane ze swojego realistycznego i pragmatycznego podejścia do życia. Nie fantazjują, więc są idealnymi opiekunami rodziny. Każdy Byk ma predyspozycje do dobrego zarabiania, większość z nich wykorzystuje ten dar, dlatego ich rodziny mogą liczyć na życie na dobrym poziomie materialnym. Realizm osób spod tego znaku zodiaku sprawia, że związek z nimi jest bezpieczny i spokojny, nie grożą mu turbulencje - przynajmniej ze strony Byka. 

Bliźnięta - ten znak zodiaku charakteryzuje się wielką ciekawością świata i ekstrawertyzmem. Bliźnięta szukają partnera, który podziela ten sposób życia. To osoby bardzo inteligentne, które pomogą poszerzyć horyzonty i zapewniają godziny ciekawych rozmów. Dlatego nieczęsto udają się ich związki z milczącymi introwertykami - po prostu rutyna i spokój są czymś, w czym długo nie wytrzymają.

Rak - osoby spod tego znaku są zazwyczaj bardzo nieśmiałe i zachowawcze w relacjach damsko-męskich. Charakteryzuje je duża wrażliwość, dlatego mocno przeżywają niepowodzenia w związkach. Idealna dla Raka jest więc osoba również mocno i szczerze kochająca, niezbędne jest mocne zaangażowanie. Gdy Rak poczuje się dobrze u boku takiej osoby, można mieć gwarancję udanego, długiego związku.

Lew - ten znak zodiaku długo wybiera swojego partnera. Mają silny charakter, lubią flirtować i próbować przelotnych związków, ale jeśli na kimś im zależy, to będą próbować do skutku. Wtedy będą gotowe na stworzenie poważnego związku. Lwy muszą jednak w nim rządzić - to kluczowa informacja dla ich partnerów. Jeżeli im się na to pozwoli, odpłacają zaangażowaniem i troską.

Panna - osoby spod tego znaku są realistami, ważny jest dla nich porządek. Dlatego ludzie niezdyscyplinowani raczej nie znajdą uznania w oczach Panny. Są to osoby szczere i troskliwe, mają potrzebę opiekowania się i pomagania, co jednak skutkuje też zazdrością.

Waga - urodzeni pod tym znakiem są inteligentne i opanowane. W związku potrzebują osób o mocnym charakterze, które przejmą inicjatywę. Nie jest to dla Wag problemem, lubią one przebywać trochę w cieniu. Będą jednak stale adorować i opiekować się swoimi partnerami. To osoby bardzo lojalne i wierne, na które z pewnością można liczyć.

Skorpion - to zdecydowanie najbardziej namiętny znak zodiaku. Skorpiony są tajemnicze, a dzięki temu fascynujące, przez co łatwo zdobywają partnerów. Jednak trzeba bardzo uważać, ponieważ budowa trwałego związku przy Skorpionie nie jest łatwa. Będą one małżonkami bardzo zazdrosnymi i zaborczymi. Z drugiej strony będzie to jednak gorący, pełen pasji i niespodzianek związek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strzelec - to urodzony optymista, dlatego życie obok niego jest niewątpliwie szczęśliwe. Strzelce są pogodne i pełne uroku, chętne do flirtu i zabaw. Jeżeli partner nie będzie starał się pohamować tej życiowej radości, wszystko powinno ułożyć się dobrze. Najlepiej będzie Strzelcowi w towarzystwie osoby podobnej - radosnej i pełnej energii.

Koziorożec - osoby spod tego znaku z pewnością są bardzo oddane pracy. Przy tym jednak są bardzo opiekuńcze i troskliwe. Jeśli więc zaakceptuje się jego pracoholizm i dokładność, w zamian otrzyma się wiele czułości. Koziorożce bardzo dbają o swoją rodzinę, a wyrażają to głównie czynami, nie słowami. Na pewno osoby o tym znaku będą potrzebowały zrozumienia i uznania.

Wodnik - urodzeni pod tym znakiem uwielbiają niezależność. Osoby starające się ją ograniczyć na pewno nie stworzą z Wodnikiem udanego związku. Wodniki szukają na małżonków osób fascynujących, które mogą poszerzyć jego horyzonty. W zamian oferuje swoją inteligencję i lojalność. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dłoń dziecka nagle zaczęła puchnąć i czernieć, ledwo uszło z życiem. Rodzice 2-latki ostrzegają: sprawdzajcie place zabaw

2. Fantastyczne wieści dla wszystkich rencistów! Wasze renty mocno wzrosną

Ryby - to osoby niezwykle romantyczne. Maja wielką wyobraźnię, która dotyczy także związku - dlatego mogą szukać partnera bardzo długo, aż trafią na wymarzony ideał. Plus jest taki, że gdy go już znajdą, pokochają na amen. Będą partnerem czułym, troskliwymi i oddanym. Na pewno będzie to miłość tak wielka, że niektóre osoby poczują się w takim związku uciśnione. Jeśli jednak partner będzie gotów to zaakceptować, może liczyć na doskonałe małżeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Zmarła po zażyciu nieznanej substancji, TRAGICZNE doniesienia
  2. Tragedia Martyny Wojciechowskiej. NIE ŻYJE najbliższa jej osoba: "Nie mogę zrozumieć, dlaczego Rafał nie żyje"
  3. Do sieci trafiła treść kazania Rydzyka, jakie wygłosił podczas mszy. Odbierze wam mowę
  4. Nastolatka poszła oglądać wschód słońca. Są już wyniki jej sekcji zwłok, śledczy nie mają wątpliwości
  5. Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News