Każdy znak zodiaku ma swoją achillesową piętę. Wiemy, co doprowadza do szału każdy z nich

Każdy znak zodiaku ma swoją achillesową piętę. Wiemy, co doprowadza do szału każdy z nich Źródło: Unsplash/Josh Rangel

Dla osób wierzących w astrologię, znaki zodiaku mają szczególne znaczenie. Według nich, w gwiazdach zapisane są ludzkie charaktery. Osoby urodzone w danych miesiącach, mają różne, czułe punkty.

Jak się okazuje, różne znaki zodiaku charakteryzują się innymi piętami achillesowymi. Jeśli chcesz wiedzieć, co szybko wyprowadza się z równowagi, powinieneś to przeczytać. Podobnie, jeśli chcesz zdenerwować któregoś ze swoich znajomych.

Wszystkie znaki zodiaku mają jakieś słabe punkty

Urodzeni pod znakiem Barana mają problemy ze słomianym zapałem. Zazwyczaj doskonale zdają sobie sprawę, dlatego starają się wszystkie sprawy doprowadzić do końca, zanim stracą motywację. Dlatego drażni ich, gdy ktoś próbuje im w tym przeszkadzać.

Zodiakalne Byki nie lubią, niespodzianek i nagłych zmian planów. Szczególnie źle znoszą presję, gdy jest jej za dużo, mają też tendencje do niekontrolowanych wybuchów gniewu. Z kolei Bliźnięta to kompletne przeciwieństwa Byków. Lubią częste zmiany i nie chcą stabilizacji. Nie znoszą powtarzalnych zadań i monotonnej pracy.

Raki najgorzej znoszą wszego rodzaju zdradę, z racji, że są osobami, dla których najważniejsze jest posiadanie dobrych relacji z ludźmi. Źle się czują, jeśli są pozbawieni towarzystwa. Podobnie jest z Lwami, ale one nie szukają relacji samych w sobie, a takich, które dają im gratyfikacje. Jeśli ktoś ich nie pochwali, gdy trzeba, lub nie doceni, mogą wybuchnąć gniewem.

Urodzeni jako Panny to osoby zorganizowane, dlatego dostają nerwicy, gdy ktoś próbuje zaburzyć im harmonogram. Szczególnie biada tym, którzy chcą wchodzić im w kompetencje, albo zabierać pracy. Wtedy Pannom puszczają nerwy.

Waga to symbol Iustitii, rzymskiej bogini sprawiedliwości, który właśnie ten przedmiot obrała sobie na symbol. Podobnie jest z zodiakalnymi Wagami - to osoby spokojne, które często występują w roli mediatora. Jednak nie znoszą oszustwa i niesprawiedliwości, jeśli są jej świadkiem, to tracą swoje ogromne pokłady cierpliwości.

Zodiakalne Skorpiony to urodzeni manipulatorzy, którzy potrafią z łatwością rozpracować człowieka. Dlatego tez nie znoszą lojalności i potrafią się za to zemścić w wyjątkowo okrutny sposób. Znają zawsze słabe strony swoich oponentów, więc lepiej im po prostu nie wchodzić w drogę.

Strzelec to dusza towarzystwa, która często przyjaźni się z osobami mniej atrakcyjnymi, żeby pomóc im w trudnych relacjach. Jednak często "ogon" zaczyna ich denerwować i wtedy Strzelcy wpadają w szał. Wtedy też pokazują, jak bardzo mają niewyparzony język.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koziorożce to ludzie poważni, którym czasami brakuje dystansu. Dlatego też wyjątkowo łatwo urazić osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku. Jeśli ktoś rzuca uwagami na ich temat, to kompletnie tracą cierpliwość i obrażają się, żeby kilka chwil później "po angielsku" opuścić towarzystwo.

Urodzeni pod znakiem Wodnika zwykle grają rolę eksperta ze względu na swoją rozległą wiedzę. Ze względu na to, że są wyedukowani, często odnoszą się do innych z wyższością. Dlatego też zaczynają się irytować, gdy ktoś ich nie słucha, a jeszcze gorzej jest z nimi, gdy natrafią na kogoś, kto ma od nich większą wiedzę i odmienną opinię.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Z kolei zodiakalne Ryby to prawdziwe oazy spokoju i przy okazji specjaliści od savoir-vivre. Jednak puszczają im nerwy, wtedy, kiedy ktoś w ich towarzystwie awanturuje się, lub podnosi głos. Ryby nie potrafią się sprzeczać i źle się czują w nerwowych sytuacjach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News