4 znaki zodiaku tworzą wyjątkowo nieudane związki. Nigdy nie powinny się wiązać, może dojść do dramatu

4 znaki zodiaku tworzą wyjątkowo nieudane związki. Nigdy nie powinny się wiązać, może dojść do dramatu Źródło: Unsplash/Farzad Mohsenvand

Znaki zodiaku, które nie powinny być razem? Data urodzenia może zdradzić, czyja miłość przetrwa próbę czasu, a która skazana jest na porażkę. To może uchronić Cię przed tragedią. Niektóre połączenia są zaskakujące.

Znaki zodiaku zdradzają wiele informacji na temat charakteru i przeznaczenia człowieka. O ile ciężko o dokładne przewidywanie przyszłości z dnia na dzień, to nasze ogólne predyspozycje zdaniem wielu zapisane są w gwiazdach. Przy dobrej znajomości astrologii, czasem udaje się wręcz odgadnąć czyjś znak zodiaku, zanim pozna się konkretną datę urodzenia. Jest to zdaniem wielu doskonały barometr temperamentu, a nawet narzędzie do przewidywania przyszłości związków.

Znaki zodiaku, które nie powinny być razem

Istnieją pewne połączenia, które mają minimalną szansę zakończenia się happy endem. Zazwyczaj można je zaobserwować dopiero na poziomie doświadczenia, ale jeżeli posłuży się do tego astrologią, wielu nieprzyjemnym wypadkom można po prostu zapobiec. Oto pary, które powinny zachować szczególną ostrożność przy wchodzeniu w związek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Baran i Baran - mogłoby się zdawać, że podobieństwa powinny ich połączyć, ale Barany potrzebują znajdować się w centrum uwagi i ciężko znoszą rywalizację. To zderzenie silnych osobowości, bez jasnej komunikacji, może skończyć się nieprzyjemnie.

Byk i Wodnik - Byki znane są ze swego zamiłowania do komfortu i tradycji. Wodniki to natomiast urodzeni eksperymentatorzy. Prędzej czy później dojdzie do zderzenia poglądów - temu można zapobiec tylko szczerą rozmową.

Rak i Bliźnięta - Raki potrzebują stabilności i ciepła, a najlepiej czują się w zaciszu domowym. Bliźnięta cały czas szukają nowych bodźców - tak więc Raki mogą poczuć się przy nich zagrożone i osamotnione, a Bliźnięta po prostu szybko znudzą się spokojem.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Lew i Koziorożec - Lew lubi dominować i znajdować się w centrum zainteresowania, a Koziorożec nie ma czasu na jego gwiazdorzenie, bo zazwyczaj zajęty jest dążeniem do celu, który akurat sobie obrał. To konflikt na poziomie planu na życie - ciężko będzie go przepracować.

Panna i Strzelec - Strzelec szuka przygód, a Panna łatwo poddaje się wpływowi silniejszej osobowości. Po pewnym czasie oboje mogą się zorientować, że wcale nie o to im chodziło - wówczas pozostanie zmierzyć się ze smutną rzeczywistością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: papilot

Następny artykuł