Jest idealnym kandydatem na męża. Tylko jeden znak zodiaku

Jest idealnym kandydatem na męża. Tylko jeden znak zodiaku Źródło: unsplash/Christiana Rivers/

Znaki zodiaku zdradzą ci, który wśród milionów mężczyzn może być najlepszym kandydatem na męża. Jeśli zatem stoisz przed trudną decyzją, czy twój partner sprawdzi się jako małżonek, koniecznie to przeczytaj.

Znaki zodiaku potrafią wiele powiedzieć o osobie. Chodzi nie tylko o przepowiedzenie przyszłości, ale również o charakter i o to, jak sprawdza się w relacjach międzyludzkich. Z horoskopu można dowiedzieć się naprawdę wiele, a szczególnie może być to przydatne, gdy właśnie poznajemy nową osobę i chcemy upewnić się, czy ta znajomość nie zakończy się fiaskiem. 

Znaki zodiaku powiedzą ci, który kandydat będzie najlepszym mężem. Tylko jeden jest do tego idealny 

Wydaje ci się, że właśnie poznałaś miłość swojego życia i co więcej, on podziela twoje emocje? Za nim powiesz sakramentalne "tak" warto sprawdzić, czy twój wybranek rzeczywiście sprawdzi się jako partner na całe życie. 

Jeżeli on jest zodiakalnym Lwem, możesz być spokojna i już szykować białą suknię. Mężczyźni spod tego znaku potrafią docenić czyjąś pracę. Choć od samych siebie i od innych wymagają naprawdę wiele, są czuli i wyrozumiali. Spokój w związku i dobro drugiej osoby są dla niego najważniejsze, dlatego wytrwale dąży do tego, by nic nie zburzyło jego harmonii. Nie ma problemu z okazywaniem uczuć, a wręcz przeciwnie - uwielbia prawić drugiej połówce czułe słówka. Jest świetnym słuchaczem i zawsze stara się znaleźć racjonalne wyjście z każdej sytuacji. Nie działa impulsywnie, dlatego bez dwóch zdań może być idealnym materiałem na męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorszy z możliwych 

Skoro znaki zodiaku pozwoliły wytypować najlepszego kandydata na męża, nie zabrakło również tego, z którym droga w związku małżeńskim może być naprawdę wyboista. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt nie najlepiej sprawdzi się jako mąż. Sprawia wrażenie oczytanego, uwielbia dyskutować, jednak szybko wpada w furię, gdy ktoś nie przyznaje mu racji. Nieustannie narzuca innym swoje poglądy i bywa naprawdę agresywny, gdy ktoś wyraża stanowczy sprzeciw. Lubi dominować zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym, co oznacza, że partnerka nigdy nie ma z nim łatwo. Zrywanie kontaktów, nawet z bliskimi dotychczas osobami, nie stanowi dla niego żadnego problemu, dlatego możesz być pewna, że jeśli podpadniesz mu swoim zachowaniem, bez zawahania zamknie ci drzwi przed nosem. 

Najlepsze: 

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News