Osoby spod 3 konkretnych znaków zodiaku to najwięksi farciarze w tym miesiącu. W listopadzie osiągną najwięcej

Osoby spod 3 konkretnych znaków zodiaku to najwięksi farciarze w tym miesiącu. W listopadzie osiągną najwięcej Źródło: Pexels/Gam Ol

Te znaki zodiaku w listopadzie nie powinny obawiać się złej aury pogodowej. Mimo szarugi za oknem, wiele wskazuje na to, że naprawdę im się poszczęści. Tyko nieliczni mogą liczyć na farta.

Osoby, które mają te znaki zodiaku, powinny teraz bardzo uważać, bo ogromne szczęście będzie czaić się za rogiem. Astrologowie wyczytali w gwiazdach, że niektórych spotka już w listopadzie. Mimo że kojarzymy ten miesiąc raczej z kiepską pogodą, to zapowiada się, że nie wszyscy będą się męczyć z jesiennym przygnębieniem.

Te znaki zodiaku będą miały wyjątkowo szczęśliwy listopad

Według astrologów, osoby urodzone pod znakiem Wodnika przechodziły do tej pory przez trudne miesiące. Wygląda jednak na to, że szczęście w końcu się do nich uśmiechnie i to jak na ironię, w czasie kojarzonym z jesienną chandrą. Gorsza aura ma w ogóle nie wpływać na naszą energię.

Ponadto Wodnika czeka przełamanie w sferze miłosnej i seksualnej. Osoby pod tym znakiem zodiaku mogą poznać wiele osób, ktoś z nich może być potencjalnym partnerem. Szczególnie uwagę powinni zwrócić na osoby urodzone pod znakiem na innych Wodników, Bliźnięta i Ryby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Również Wagi będą zadowolone z listopada, a szczególnie te, które pozostają w stałych związkach. Ten miesiąc będzie świetną porą, aby zażegnać konflikty i wskrzesić podupadające uczucie. Natomiast single spod tego znaku zodiaku powinny zwracać uwagę na Byki, Lwy i Wodniki. W tym miesiącu mogą się okazać świetnymi partnerami.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Urodzeni pod znakiem Strzelca będą wręcz tryskali energią. Będą myśleli bardziej sercem niż rozumem, ale tym razem nie zwiedzie ich to na manowce. Szykuje się dla nich wyjątkowo dobry okres, wypełniony optymistycznym myśleniem. Będzie to świetna okazja do dogadania się z osobami urodzonymi pod znakami Barana, Byka, Lwa, z którymi będzie można wejść w trwalsze relacje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

Źródło: Ofeminin

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News