Mężczyźni o tych znakach zodiaku są najgorszymi mężami? Nie lubią sprzeciwu i się obrażają

Mężczyźni o tych znakach zodiaku są najgorszymi mężami? Nie lubią sprzeciwu i się obrażają Źródło: unsplash/Siavash_Ghanbari/

Znaki zodiaku wiele mówią o osobie - jej charakterze i przede wszystkim o tym, jak odnajduje się w kontaktach z innymi. Niektórzy zanim nawiążą z kimś bliższą relację, zestawiają jego układ gwiazd ze swoim, prognozując, jak może wyglądać ta znajomość. Wiele pań powinno zwrócić uwagę na mężczyzn spod tych znaków.

Jakie znaki zodiaku są najgorsze u mężczyzn pod względem małżeństwa? Tym razem numerologia i układ gwiazd mogą być naprawdę istotne i wiele przyszłych pań młodych powinno dokładnie sprawdzić swojego partnera, zanim powiedzą sakramentalne "tak". Ci panowie nie będą dobrymi mężami, a ich liczne humorki będą bardzo odczuwalne.  

Te znaki zodiaku u mężczyzn są najgorsze. Nie będą dobrymi mężami 

Panowie spod znaku Ryb są zazwyczaj niezwykle obrażalscy. Nie trzeba wiele, by wyprowadzić ich z równowagi i co więcej, jeśli to oni popełnią błąd, z trudem się do niego przyznają. Ponadto są przemądrzali i lubią swoje zdanie uważać za najważniejsze, dlatego nie są łatwi w nawiązywaniu dłuższych znajomości.  

Wodnik szybko oddaje się negatywnym emocjom, których nie potrafi kontrolować. Najczęściej stara się na kimś wyładować swoją złość, a kozłem ofiarnym może być partnerka. Dojście do porozumienia z takim facetem, może nie być najłatwiejszym zadaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koziorożec z kolei bardzo nie lubi sprzeciwu. Nienawidzi wręcz, gdy jego zdanie nie jest brane po uwagę lub co gorsza, ktoś nie podziela jego opinii. Przy takim mężczyźnie lepiej nie wyrażać swoich poglądów, jednak mile widziane jest spełnianie jego oczekiwań i zachcianek.  

Niezwykle podobny do Koziorożca jest Baran, który lubi dominować. Nieustannie narzuca innym swoje zdanie i oczekuje wręcz, by jego racje były stawiane na piedestale. Apodyktyczność to jego cecha rozpoznawcza, którą można zauważyć już po krótkiej rozmowie. Lepiej nie wdawać się z nim w dyskusje, bo te szybko mogą zakończyć się awanturą.  

Dzisiaj grzeje: 1. Poza paleniem to najczęstsza przyczyna nowotworów. Szokujące informacje, nikt się tego nie spodziewał
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Mężczyzna spod znaku Wagi lubi być w centrum zainteresowania i często bywa jak stereotypowa kobieta. Ma swoje humorki, za którymi trudno nadążyć. Choć w jednej chwili wydaje się szczęśliwy, już po chwili może być smutny czy zły. Przez swój wyboisty charakter trudno jest mu nawiązać bliższe i dłuższe relacje z innymi 

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Siostra panny młodej nagle przerwała ślub. Miała ważny powód, wszystkich aż sparaliżowało
  5. Student oddał zgubiony portfel właścicielowi. Kilka tygodni później otrzymał list, który rozrywa serce

Źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu