Każdy mężczyzna chce mieć żonę o 1 z 4 znaków zodiaku. Nigdy nie zdradzą swojego męża, nie ma wierniejszych kobiet

Każdy mężczyzna chce mieć żonę o 1 z 4 znaków zodiaku. Nigdy nie zdradzą swojego męża, nie ma wierniejszych kobiet Źródło: .

Znaki zodiaku potrafią wyjawić niejedną tajemnicę na temat człowieka. Przy odpowiedniej interpretacji gwiazd można nawet dowiedzieć się, czy dana kobieta jest w stanie stworzyć z mężczyzną harmonijny związek. Oto znaki zodiaku, które stworzą wspaniałe, szczęśliwe ognisko domowe.

Znaki zodiaku mogą zdradzić bardzo wiele na temat danej osoby. Między innymi można z nich dowiedzieć się, jak jej charakter sprawdzi się w związku. W przypadku nawiązywania bliższych relacji czasami warto sprawdzić, czy dany człowiek ma w gwiazdach zapisaną wierność partnerską i czy będzie umiał poświęcić się stworzeniu rodziny. Astrologowie informują, które ze znaków są wręcz stworzone do roli żony.

Inne znaki zodiaku mogą im pozazdorścić

Raki to najbardziej lojalny i cierpliwy ze znaków zodiaku. To spokojne, stabilne istoty, które w życiu cenią sobie miłość i rodzinę. Nigdy nie spieszy im się do skoków w bok - zdrada w ich przypadku może wynikać jedynie z przedłużającego poczucia zaniedbania i osamotnienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejnym znakiem idealnie nadającym się do długotrwałego związku jest Lew. Chociaż ma opinię bardzo skupionego na sobie, odznacza się również twardym charakterem i niezłomnymi zasadami. Lwy uwielbiają znajdować się w centrum uwagi i wzbudzać szacunek, co oznacza, że bardzo cenią sobie kluczową rolę, jaką mogą odgrywać w tworzeniu domowego ogniska. Jeżeli nie będą szczęśliwe, raczej asertywnie dadzą o tym znać, zamiast "bawić się"w zdrady.

Idealne partnerki na żonę

Zodiakalne Panny to bardzo zorganizowani partnerzy, którzy w życiu cenią sobie porządek. Zależy im na utrzymaniu go zarówno w relacjach, jak i w codzienności. Lubią jasność w kontaktach z innymi i odważnie wchodzą w poważne związki. Ponieważ mają własne zasady, same właściwie nigdy nie zdecydują się na zdradę - dlatego też skoki w bok innych traktują bardzo krytycznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Koziorożce uchodzą wśród znajomych za nudziarzy, ale nie wynika to bynajmniej z ich braku zainteresowań czy chłodnego usposobienia. Po prostu wiedzą, czego chcą i konsekwentnie do tego dążą. Dlatego też gdy partner znajdzie się "na celowniku" Koziorożca może liczyć na to, że to będzie trwała relacja, w której druga połówka będzie ochoczo walczyła o przetrwanie związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia 
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: interia

Następny artykuł