Jakim ojcem będzie Twój partner? Znaki zodiaku mówią wszystko, od 4 z nich lepiej trzymać się z daleka

Jakim ojcem będzie Twój partner? Znaki zodiaku mówią wszystko, od 4 z nich lepiej trzymać się z daleka Źródło: .

Znaki zodiaku skrywają największe tajemnice dotyczące charakteru i temperamentu człowieka. Dzięki nim można się również upewnić, czy partner sprawdzi się w roli ojca. Wiadomo już, kogo astrologowie odradzają w tej roli - od tych znaków lepiej trzymać dzieci z daleka.

Znaki zodiaku zdradzają wiele tajemnic dotyczących charakteru człowieka. Z gwiazd można wyczytać jego najgłębsze lęki, pragnienia oraz przekonania, które normalnie nie ujrzałyby światła dziennego. Dzień urodzenia może doświadczonemu astrologowi pomóc w przewidzeniu przyszłości, chociaż czasami wystarczy zastosować ogólnie dostępną wiedzę, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski. W ten sposób można między innymi przekonać się, jak konkretny mężczyzna poradzi sobie z wyzwaniem ojcostwa, oraz kto absolutnie nie powinien do niego podchodzić.

Baran i Waga mogą nigdy nie przekonać się do ojcostwa

Pan Baran może być przerażony, gdy dowie się o tym, że zostanie ojcem. Zmotywowany do działania zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wywiązać się z tego poważnego zadania, ale może się to skończyć ogromnymi wymaganiami, którym będą potem musiały sprostać jego dzieci. Posiadanie ojca Barana może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem - z pewnością jego potomkom nie zabraknie motywacji do działania, ale mogą się nieraz czuć trochę niedocenione.

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Koziorożec jest z natury bardzo ambitny i dąży prosto do celu, także może brakować mu wyrozumiałości, która jest niezbędna przy wychowaniu dziecka. Uważa, że dyscyplina jest najważniejsza i zawsze znajdzie dziecku praktyczne zadanie - natomiast na barki drugiego rodzica spadnie odpowiedzialność za te delikatniejsze aspekty wychowania.

Strzelec i Ryba również mogą mieć problemy z wychowaniem dzieci

Strzelec uwielbia wolność i uważa, że jego dzieci jak najprędzej powinny nauczyć się z niej korzystać. Nie ma cierpliwości do wychowania i wyciągania konsekwencji. Potrafi być dla dziecka dobrym przyjacielem i chętnie wysłucha jego problemów, ale z pewnością nie przemówi mu do rozumu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Ryba to nie jest dobry kandydat na ojca. Z pewnością wzruszy się, gdy dowie się o tym, że czeka go ojcostwo, ale emocje związane z nim mogą go przytłoczyć. Ryby potrafią być niestabilne i egoistyczne w swoich działaniach, także można spodziewać się, że będą czasami posługiwały się dzieckiem jako emocjonalną "gąbką". Z pewnością obdarzy je wielkim uczuciem, ale ma ono potencjał przekształcić się w coś nie do końca zdrowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: onet

Następny artykuł