Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich Źródło: Pexels/Gam Ol

Znaki zodiaku pomogą uniknąć niebezpiecznych sytuacji i przeszkód, które czyhają na drodze. To zadziwiające, jak łatwo zapobiec niejednej tragedii - a jednak niektórzy ignorują sygnały gwiazd.

Znaki zodiaku zdradzają, co kogo przyprawia o ciarki na plecach. Oczywiście można to wykorzystać przeciwko ludziom, ale o wiele bardziej interesujące zdaje się zapobieganie tragediom, które inaczej byłyby nieuniknione. W jaki sposób dotrzeć do tych informacji i co z nimi zrobić?

Znaki zodiaku a największe obawy człowieka

O znakach zodiaku najczęściej mówi się w zakresie celów i pragnień poszczególnych osób. Jednak data urodzenia zawiera też skryte lęki i obawy. Oto, czego możemy dowiedzieć się, studiując układ gwiazd w dniu urodzin:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wodnik - największym lękiem Wodnika jest utrata swojej indywidualności. Wodniki nie chcą być konformistami i obawiają się, że przez presję społeczną mogą stać się tacy, jak inni.

Ryby - wrażliwe Ryby darzą uczuciami na całego. Dlatego, gdy najbliżsi znajdują się w niebezpieczeństwie, Ryby wpadają w totalną panikę. Boją się bezradności w obliczu niebezpieczeństwa.

Baran - Barany to ludzie ambitni, którym nic nie może stanąć na drodze do celu, bo inaczej bezwzględnie staranują przeszkodę. Najbardziej obawiają się więc porażki.

Byk - Byki znane są ze swojego zamiłowania do materialnego komfortu. Lubią dobre jedzenie, wygodne meble i stabilny tryb życia. Dlatego ich najgorszym lękiem jest skrajna bieda. Często interpretują swój status społeczny jako wskaźnik własnej wartości.

Bliźnięta - ciekawskie i wiecznie w ruchu, Bliźnięta bardzo cenią sobie wolność. Dlatego każde jej ograniczenie wiąże się dla nich z osobistym dramatem. To, że ktoś mógłby za nie podejmować decyzje, to dla nich najczarniejszy scenariusz.

Rak - Raki mają bogate życie wewnętrzne i głęboko odczuwają emocje. Relacje z najbliższymi są dla nich najważniejsze. Dlatego najgorszym lękiem każdego Raka jest samotność - czy to związana z opuszczeniem, czy ze zdradą.

Lew - Lwy to dusze towarzystwa. Są wygadane i uwielbiają znajdować się w centrum uwagi. Ich najgorszym koszmarem jest więc rzecz jasna bycie ignorowanym w towarzystwie. 

Panna - uporządkowane Panny wszystko układają sobie w życiu pod linijkę - dlatego paniczny strach budzi w nich perspektywa utraty kontroli nad rzeczywistością.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Waga - Wagi źle znoszą samotność. Dlatego żadna Waga nie spogląda z nadzieją w przyszłość, jeżeli ma ją spędzić sama z sobą.

Skorpion - pewne siebie Skorpiony są znane ze swoich podbojów i ognistego temperamentu. Najbardziej więc obawiają się, że nie sprostają oczekiwaniom kochanków.

Strzelec - wolne Strzelce ochoczo eksplorują świat i nie dają sobie narzucać żadnych ograniczeń. Lepiej więc unikać kierowania ich krokami - to z pewnością nie przypadnie im do gustu.

Koziorożec - systematyczny i pracowity Koziorożec cały swój wysiłek wkłada w dążenie do celu. Nic więc dziwnego, że porażka to dla niego koniec wszystkiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News