Dopiero po ślubie pokazują swoje prawdziwe oblicze. Uważaj na 3 konkretne znaki zodiaku

Dopiero po ślubie pokazują swoje prawdziwe oblicze. Uważaj na 3 konkretne znaki zodiaku Źródło: pixabay

Te znaki zodiaku mogą ukrywać swoją naturę aż do ślubu. Dlatego lepiej dobrze je wcześniej poznać. Potem może być już za późno i nic nie uratuje nas przed piekłem na ziemi. Chyba, że rozwód.

Te znaki zodiaku mogą nam sprawić przykrą niespodziankę. Jeśli nie chcemy, żeby nasi partnerzy rozczarowali nas zaraz po ślubie, musimy je bacznie obserwować. Dotyczy to szczególnie 3 znaków.

Niektóre znaki zodiaku mają niezwykłą umiejętność, dzięki której bardzo długo potrafią ukrywać swoje wady. Ujawniają je dopiero, kiedy czują się bezpieczne i mają pewność, że nie zostaną odrzucone. Ślub to bardzo często poważna decyzja, z której ludzie wycofują się niechętnie - nawet, jeśli nie układa im się z partnerami. Na pewno macie wśród znajomych kogoś, kto narzeka, że po ślubie jego partner jest zupełnie inną osobą.

Te 3 znaki zodiaku mogą pokazać prawdziwą twarz po ślubie

Na naszą szczególną uwagę zasługują 3 znaki zodiaku. Są one mistrzami w ukrywaniu swojej prawdziwej natury. Są bardzo cierpliwe, a umiejętności udawania pozazdrościłby im niejeden aktor.

Waga

Wydaje się, że te znaki zodiaku urodziły się po to, by poświęcać się innym. Będą was rozpieszczały, spełniając każdą prośbę bez słowa niezadowolenia. Zrobią wszystko, żeby was w sobie rozkochać. Jednak, kiedy staną się centrum waszego świata, ich zaangażowanie może nagle zniknąć. Drugie połówki często traktują jak zdobycze, którymi chcą się przez chwilę nacieszyć. Potem zaczynają się nimi nudzić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skorpion

Te znaki zodiaku od samego początku skupiają całą uwagę na was. Uważają, żeby nic wam się nie stało. Opiekują się wami, wiedząc, co jest dla was najlepsze. Brzmi jak świetny materiał na partnera. Niestety z czasem stają się zbyt zaborcze. Chcą mieć nad wami kontrolę. Muszą wiedzieć z kim i dokąd wychodzicie - i lepiej, żebyście się nie spóźniali. Najmniejsze drobiazgi budzą w nich zazdrość.

Baran

Przed małżeństwem te znaki zodiaków wydają się być bardzo otwarte na wasze potrzeby. Interesuje ich wasze zdanie oraz preferencje. Uważają, żeby nie pomijać was przy podejmowaniu najróżniejszych decyzji. Po ślubie często jednak przestają się już z wami liczyć. Wszystko ma być po ich myśli. Każda odmienna opinia jest od razu krytykowana.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Powyższe znaki zodiaku - choćby podczas randek sprawiały wrażenie ideałów - po ślubie mogą zmienić wasze życie w koszmar. Dlatego bądźcie czujni i nie dajcie się oszukać. Każdy ma swoje mroczne strony, a lepiej poznać je przed zawarciem małżeństwa. Horoskop może nam w tym pomóc.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

źródło: msn.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News