Znak zodiaku powie ci, jakim typem mamy jesteś. Dwa znaki mogą być szczególnie dumne

Znak zodiaku powie ci, jakim typem mamy jesteś. Dwa znaki mogą być szczególnie dumne Źródło: unsplash/ The Honest Company/

Znaki zodiaku powiedzą ci, jakim typem mamy jesteś. Jeżeli zatem chcesz dowiedzieć się, czy numerologia ma rację, a ty sprawdzasz się w rodzicielstwie, koniecznie przeczytaj. Dwa znaki szczególnie wyróżniają się na tle pozostałych.

Znaki zodiaku potrafią nie tylko zdradzić ci, co może czekać cie w przyszłości, ale i opisać twój charakter, a niekiedy nawet nawiązywać do twoich zainteresowań. Wielu nie wierzy w ich wiarygodność, jednak wciąż powiększa się grono tych, którzy doznali prawdziwego szoku poznając prawdę na swój temat. Horoskop może również podpowiedzieć ci z którym znakiem najłatwiej będzie ci nawiązać bliższą relację, a którego zdecydowanie powinieneś unikać. Tym razem jednak chodzi o panie, a dokładniej o to, jak sprawdzają się w rodzicielstwie. 

Znaki zodiaku powiedzą ci, jakim typem mamy jesteś 

Jeśli już jesteś mamą i chcesz dowiedzieć się, co o twoim wychowaniu dzieci mówi numerologia, koniecznie musisz to przeczytać. Takich informacji nie powinny pomijać również te panie, które wciąż są w fazie oczekiwania swojego potomka, bowiem być może dowiedzą się, jak będą sprawdzać się w nowej niezwykle poważnej roli. 

Mamy spod znaku Raka doskonale wiedzą, jak dbać o najbliższych i budować ognisko domowe. Czują się spełnione jako matki i żony, a ich największym marzeniem była zawsze duża rodzina, którą mogłyby obdarzyć swoją miłością. 

Mamy spod znaku zodiaku Barana są ambitne, szczególnie jeśli chodzi o przyszłość dzieci. Chcą dla nich jak najlepiej, dlatego zrobią wszystko, by otworzyć im drzwi do wielkiej kariery. Czasami bywają nadopiekuńcze, jednak starają się wyznaczyć granicę i dać potomkowi trochę swobody. 

Mamy spod znaku Byka są bardzo uczuciowe. Interesują się nawet najbardziej błahymi wydarzeniami z życia dziecka i starają się angażować we wszystko, co jest dla niego ważne. Uwielbiają spędzać czas w gronie rodzinnym, a największa przyjemność sprawia im wspólne gotowanie. 

Mamy spod znaku Ryb są bardzo kreatywne i uczuciowe. Starają się przekazać dzieciom największe wartości, jakimi dla nich jest empatia i niesianie pomocy innym. Dbają również o to, by pociechy rozwijały się artystycznie, ale również by robiły to co sprawia im największą przyjemność. 

Mamy spod znaku Koziorożca stawiają w domu na dyscyplinę i wyraźne zasady. Chcą, by tym sposobem zapanował ład i porządek, a dzieci były skrupulatne i konsekwentne w wykonywanych obowiązkach. Kariera jest dla nich bardzo ważna i wiedzą, że tylko zdobyta wiedzą może otwierać zawodowe drzwi. 

Mamy spod znaku Wagi są cierpliwe, praktyczne oraz wrażliwe. Dzieci bardzo im ufają i mają poczucie, że mogą przyjść do niej z każdym problemem. Nie chcą, by pociechom czegokolwiek zabrakło, a przez swoją dobroć często ulegają nawet najbardziej niedorzecznym prośbom. 

Mamy spod znaku Skorpiona są ambitne i starają się tym zarazić swoje dzieci. Wiele wymagają od pociech licząc, że tym samym łatwiej będzie im uporać się w przyszłości z niektórymi problemami. Są pracowite, a dzięki niebywałej intuicji nawiązały jeszcze bliższą więź z pociechami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mamy spod znaku Strzelca nie wiedzą co to nuda, a dzięki swojej kreatywności i chęci do zabawy, za każdym razem dostarczają dzieciom wiele rozrywki. Chcą tym samym wytworzyć jak najwięcej pozytywnych wspomnień, do których za wiele lat ich dzieci będą chętnie wracać pamięcią. 

Mamy spod znaku Wodnika są nieco ekscentryczne i introwertyczne. Budują swój świat na wyobrażeniach i często trudno do nich dotrzeć. Zawsze są wsparciem dla najbliższych, a dobro dziecka jest dla nich najważniejsze i zrobią wszystko, by pociecha wychowywała się w bezstresowej atmosferze. 

Mamy spod znaku Panny kierują się w życiu sztywnymi regułami i nie lubią, gdy dzieci ich nie przestrzegają. Domowy ład i porządek jest dla nich najważniejszy, dlatego próbują w zdyscyplinowany sposób nauczyć pociechy skrupulatności i powściągliwości. 

Dwa znaki mogą być szczególnie dumne 

Na tle wszystkich znaków dwa szczególnie się wyróżniają i mają niebywałe powody do domu. Jednym z nich są Bliźnięta, bowiem mamy spod tego znaku są doskonałymi partnerkami, które budują zaufanie nie tylko w relacji z ukochanym, ale i dziećmi. Dbają o kreatywność bliskich i miłe spędzenie czasu, by więzy rodzinne jeszcze bardziej się zacieśniły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopiec niechcący zbił bardzo stary wazon. Jego mama prawie zemdlała, gdy zobaczyła, co było w środku
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Mamy spod znaku Lwa także mogą być dumne nie tylko z samych siebie, ale przede wszystkim ze swoich dzieci. Rodzicielstwo zawsze było ich powołaniem, dlatego teraz tak świetnie się w nim sprawdzają. Są kreatywne, pełne ciepła i miłości i robią wszystko, by ich pociechy miały najlepsze dzieciństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: gazeta 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News