Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu

Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu Źródło: Pixabay

Znaki zodiaku są przypisywane do każdego człowieka w chwili narodzin. Każdy wie, że przyjście na świat w danym okresie łączy się z konkretnym znakiem. To jednak nie wszystko - mało kto wie o swoim drugim znaku.

Znaki zodiaku dają możliwość dowiedzenia się kilku rzeczy o czyimś charakterze lub przyszłości. Większość osób jednak źle odczytuje wszystkie horoskop. Aby wróżby miały sens trzeba znać drugi znak zodiaku, a tym czasem niewiele osób o nim w ogóle słyszało. Zazwyczaj wszyscy uważają, że ten jeden połączony z okresem narodzin w ciągu roku wystarczy. To ogromny błąd.

Tajemne znaki zodiaku. Mało kto wie o swoim

Znaki zodiaku i ich odczytywanie to zagadnienie o wiele bardziej złożone, niż mogłoby się pozornie wydawać. Nie wystarczy znać daty urodzenia, aby móc w pełni stworzyć dla niego horoskop. Istotny jest także drugi znak zodiaku, jednak trzeba wiedzieć, jak go znaleźć. To może nie być łatwe, a dla wielu osób nawet nieosiągalne, bowiem trzeba znać dokładną godzinę swojego przyjścia na świat.

Każdemu przedziałowi godzin przypisany jest, podobnie jak miesiącom, inny znak zodiaku, który nazywa się ascedentem. To właśnie ten element sprawia, że mimo ogólnych cech charakterystycznych dla głównego znaku związanego z datą, każda osoba jest inna, naznaczona cechami indywidualnymi. Dopiero połączenie dwóch znaków zodiaku daje pełny obraz osobowości i o wiele dokładniejszy wgląd w przyszłość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak poznać swój drugi znak?

Lista znaków zodiaku i godzin, do których są przypisane, różnią się dla każdego głównego znaku. Daje to bardzo wiele kombinacji, które ciężko wymienić, a czasem jedna minuta wystarczy, by źle odczytać wynik. Zawiłość w odczytaniu tego wyniku sprawia, że najlepiej jest udać się do eksperta, który profesjonalnie sprawdzi, jaki jest nasz ascedent. Kluczowe jest jednak podanie dokładnej godziny przyjścia na świat.

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Można też spróbować samodzielnie ustalić swojego ascendenta za pomocą tabeli umieszczonych w internecie.  Łatwo jednak o pomyłkę przy tak rozbudowanym systemie, a do tego nigdy nie można mieć pewności, czy wykres powstał w oparciu o rzetelne źródło. Gdy już uda się poznać drugi znak zodiaku, powinno się czytać oba horoskopy. Wtedy można spodziewać się jego największej sprawdzalności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: Popularne

Następny artykuł